Speidel to niemiecki producent bielizny wysokiej klasy, który na polskim rynku obecny jest od 2003 roku. Firma posiada ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji bielizny damskiej przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów.

Firma Speidel opiera swą ofertę na dwóch kolekcjach – na stałej kolekcji bazowej oraz na ukazującej się dwa razy do roku kolekcji Moda – wiosenno-letniej i jesienno-zimowej. Każda kolekcja charakteryzuje się różnorodnością zgodnych z trendami mody bieliźnianej wzorów biustonoszy, koszulek, podkoszulek, bluzeczek, majtek, szortów, fig a także gorsetów i body. W swej kolekcji bazowej Speidel stawia na wygodę i klasyczne wzornictwo. Gładkie i koronkowe biustonosze, body i majtki występują w klasycznych kolorach – czarnym, białym, cielistym, granatowym, bordowym. Kolekcja bazowa zawiera w sobie także bieliznę kształtującą sylwetkę. W kolekcji sezonowej Speidel skupia się na najnowszych trendach. W kolorystyce odnajdziemy tu kremy, fiolety, róże, czerń, brązy, a w designie koronki i gładkie materiały, delikatną i dyskretną ornamentykę, paseczki, drobne motywy florystyczne czy geometryczne. Każda kolekcja firmy Speidel jest zróżnicowana pod względem fasonów i wzorów bielizny.


Speidel oferuje kobietom swoje kolekcje w zakresie rozmiarowym od 36 do 52 oraz w rozmiarach miseczek od A do E. Do produkcji bielizny firma Speidel wykorzystuje wysokogatunkowe materiały, począwszy od bawełny, przez wiskozę i micromodal, aż do merylu i tactylu oraz tkaniny wiskozowej z włóknami bambusa. Atrakcyjność wzornictwa i doskonała jakość materiałów wpływają na doskonały komfort noszenia i poczucie elegancji. 


Podobne artykuły: