Materace piankowe to aktualnie jedne z najbardziej polecanych modeli. Marka Hilding Anders wie o tym doskonale i dlatego w swojej głównej ofercie posiada materace przygotowane wyłącznie z bardzo wytrzymałych komponentów. A jaki materac piankowy wybrać dla siebie?

Choć na rynku materacy do spania można odnaleźć różne rodzaje tych produktów to jednak pianka stała się jednym z najbardziej popularnych wypełnień i kluczowym materiałem w produkcji materacy. Materace piankowe mają wiele zalet, a o ich częstym wyborze decyduje przede wszystkim wysoka jakość i dopasowanie się do każdego ciała. Dlaczego marka Hilding Anders, czyli jedna z najbardziej popularnych w tej kategorii produktów, postawiła przede wszystkim na dystrybucję tych właśnie materacy? I wreszcie, jaki materac piankowy wybrać, by wysypiać się w komfortowych warunkach? Sprawdźmy!

Hilding Anders - czołowy przedstawiciel i twórca materacy w Polsce

Markę Hilding Anders powinien znać każdy, kto przynajmniej raz w swoim życiu postanowił kupić dobrej jakości i przede wszystkim zdrowy materac do spania. Marka pojawiła się na rynku polskim już ładnych kilkadziesiąt lat temu, a w swojej pracy kieruje się mottem: życie to sen, sen to życie.

Jej produkty są nie tylko wysoce specjalistyczne i zawsze stworzone tak, by przez wiele lat pełniły funkcję jakościowego podłoża do snu, ale przede wszystkim zdrowe, a także o właściwościach ortopedycznych. 

W ofercie Hilding Anders znajdziemy dobry materac dla nastolatka, dla którego prawidłowy rozwój jest kluczowy dla późniejszego stanu zdrowia. Tutaj dobre podłoże wybierze także para nawet ta, ze sporą różnicą w wadze obojga partnerów. Dobry materac kupi wreszcie również osoba starsza, która poszukuje produktu o właściwościach przeciwodleżynowych. Ogromna rozpiętość różnorodnych opcji produktów pozwala na zakup materaca dostosowanego do każdego z nas, nawet jeśli preferencje względem snu są bardzo indywidualne.

Materace piankowe od Hilding Anders - jakie mamy możliwości?

W ofercie produktów od marki Hilding Anders znajdziemy różnorodne materace o wypełnieniu piankowym. Dużą popularnością cieszą się materace wysokoelastyczne, których podstawowym atutem jest niemal idealne dopasowywanie się do anatomicznych krzywizn naszego ciała. Wszystko za sprawą tego, że pianka reaguje na ciepłotę ciała, w wyniku której przyjmuje określoną formę.

Pianki wypełniające materace od Hilding Anders to także produkty bardzo dobrze wentylowane. Wynikiem czego latem nie musimy się obawiać o nadmierne pocenie. 

Przykładem dobrego materaca piankowego od Hilding Anders będzie chociażby model Hilding Rock&Roll. Materac ten składa się z dwóch profilowanych i wysokoelastycznych pianek HR o zróżnicowanej twardości. Takie przygotowanie materaca pozwala dostosować podłoże do własnych i często zmieniających się preferencji. Pianki występują w aż 7 różnych strefach komfortu, gwarantując dobre podparcie, a otwartokomórkowa struktura wpływa pozytywnie na trwałość i wytrzymałość podkładu na lata. Sprawdź materac rock-and-roll w sklepie internetowym abcsnu.pl

Ten materac będzie idealnym wyborem w przypadku par, które żyją aktywnie lub w sypialni nastolatka. Podłoże jest tutaj sprężyste, a sen na nim zdrowy i kojący. 

Innym polecanym modelem materacy piankowych od Hilding Anders będzie Hilding Melody. Jest to materac antybakteryjny i przeciwgrzybiczny, który zaleca się w przypadku par, u których występują spore różnice w wadze ciała. To także dobry wybór dla osób borykających się na co dzień z bólami kręgosłupa oraz dla seniorów, które poszukują wysoce specjalistycznego produktu.

Wkład Melody tworzy profilowany w 7 stref twardości blat lateksowy, który zapewnia idealne wsparcie, a otwory w poszczególnych strefach pozwalają uzyskać taką wentylację, która umożliwi sen w komfortowych i higienicznych warunkach. Sprawdź: https://abcsnu.pl/materace-piankowe/34-97-materac-hilding-melody

Co ważne, wszystkie materace piankowe od Hilding Anders posiadają zdejmowane pokrowce, aby można było je uprać niezależnie od sytuacji. Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku