Tego lata zapraszamy zakochanych do kraju wina, muzyki i miłości! Za pośrednictwem strony www.belvilla.pl można rezerwować domy i apartamenty w najpiękniejszych zakątkach Francji i spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie ukochanej osoby.
Malownicze krajobrazy, doskonałe wina i piękna muzyka sprawiają, że Francja jest wymarzonym miejscem na romantyczny wyjazd we dwoje. Zaręczyny, podróż poślubna, czy rocznica ślubu w żadnym innym kraju nie będą tak wyjątkowe. Co roku magia Francji przyciąga nie tylko tysiące zakochanych, ale także wielbicieli lokalnej kultury i sztuki, oraz artystów szukających inspiracji. Właśnie z myślą o nich Belvilla wprowadziłado swojej polskiej oferty prawie 290 domów i apartamentów w najpiękniejszych regionach tego niezwykłego kraju.

Wynajęcie domu wakacyjnego to nie tylko pomysł na spędzenie romantycznych wakacji we Francji, ale także oryginalny sposób by poznać bliżej jej przyrodę, kulturę i kuchnię. Dom wakacyjny Belvilli to także ciekawa alternatywa dla wszystkich tych, którym znudziły się zorganizowane przez biuro podróży urlopy. Taki rodzaj zakwaterowania daje turystom swobodę organizowania sobie czasu i pozwala dzielić go dowolnie na wypoczynek i zwiedzanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami. Spośród domów Belvilli we Francji turyści mogą wybrać chatę na wsi, apartament w górach lub prawdziwy zamek dla większej grupy przyjaciół. - wyjaśnia Magdalena Korolczuk, Channel Manager Poland.

Na stronie www.belvilla.pl turyści z Polski znajdą domy wakacyjne w malowniczych zakątkach Langwedocji, Alzacji i Lotaryngii, a także Alp. Zakochanym i smakoszom francuskich trunków spodoba się region Burgundii, gdzie wyśmienite wina produkuje się już od czasów rzymskich,a ciągnące się po horyzont winnice stanowią niezapomnianą scenerię dla wieczornych spacerów. Wynajęcie domu wakacyjnego w tym regionie to nie tylko możliwość podziwiania krajobrazów, ale także okazja, aby skosztować doskonałych win i prawdziwych francuskich serów. Podróżnicy pragnący poznać bliżej historię i kulturę Francji powinni zdecydować się na nocleg w regionie Langwedocji, słynącej ze średniowiecznego zamku w Carcasonne i liczących ponad dwa tysiące lat miast. Turystom poszukującym inspiracji, ciszy i spokoju Belvilla poleca górski region Auvergne, gdzie można zrelaksować się w jednym z tamtejszych uzdrowisk lub gospodarstw agroturystycznych, oferujących przysmaki tradycyjnej francuskiej kuchni.W ofercie Belvilla są zarówno luksusowe wille z basenem, jak i przytulne, wiejskie domki w kameralnym otoczeniu. Domy i apartamenty Belvilli we Francji można wynająć od 1200 zł za tydzień.

W ofercie Belvilli turyści z Polski znajdą domy wakacyjne w malowniczych zakątkach Burgundii, Langwedocji, Alzacji i Lotaryngii, a także Alp. Zakochanym i smakoszom francuskich trunków spodoba się region Burgundii, gdzie wyśmienite wina produkuje się już od czasów rzymskich, a ciągnące się po horyzont winnice stanowią niezapomnianą scenerię dla wieczornych spacerów. Wynajęcie domu wakacyjnego w tym regionie to nie tylko możliwość podziwiania krajobrazów, ale także okazja, aby skosztować doskonałych win i prawdziwych francuskich serów. Podróżnicy pragnący poznać bliżej historię i kulturę Francji powinni zdecydować się na nocleg w regionie Langwedocji, słynącej ze średniowiecznego zamku w Carcasonne i liczących ponad dwa tysiące lat miast. Turystom poszukującym ciszy i spokoju Belvilla poleca górski region Auvergne, gdzie można zrelaksować się w jednym z tamtejszych uzdrowisk lub gospodarstw agroturystycznych, oferujących przysmaki tradycyjnej francuskiej kuchni.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Nietypowe zaręczyny
Ile kalorii ma drożdżówka z kruszonką i śliwkami

DRUKUJ