Pamiętasz swój pierwszy zegarek? Zapewne większość z nas dostała go w prezencie na Pierwszą Komunię. Wystarczy przypomnieć sobie powiedzenie, kiedy ktoś pyta o godzinę: „U komunii nie byłeś”? Prezenty komunijne podlegają swoistej modzie, ale jeden pozostaje niezmienny – to właśnie dobry zegarek. Salony Time Trend mają specjalną ofertę - różnorodne kolekcje młodzieżowych zegarków przygotowanych specjalnie z myślą o pamiątce z Pierwszej Komunii Świętej.
Zegarek Baby – G Casio

Komunia to wielkie wydarzenie w życiu niejednego dziecka. Żeby odpowiednio uczcić tę okazję warto poświęcić trochę czasu na wybranie idealnego prezentu. Przy takim zakupie opłaca się zadbać nie tylko o to, aby sprawił on radość dziecku, ale jednocześnie, aby pozostał pamiątką na długie lata. W salonach Time Trend największym powodzeniem cieszą się niekonwencjonalne modele – ciekawe i designerskie.  Bo przecież komunijny podarek powinien  powalać na kolana i być niezapomniany.

Zegarek Baby – G Casio dostępny w salonach sieci Time Trend, cena: 399 zł.

Ten model charakteryzuje się wyjątkowym, sportowym  designem. Dzięki podświetlanej tarczy, wodoszczelności do 20 ATM oraz wbudowanym gadżetom: stoper, timer, 5 alarmów i możliwość ustawienia podwójnego czasu to idealna propozycja dla młodych, rządnych przygód zdobywców.

Zegarek Casio dostępny w salonach Time Trend, cena to 249 zł.

Teraz trochę klasyki. Ten model posiada wyjątkowy design. Trochę techniki połączonej z wyjątkowym wyglądem. Datownik i  wodoszczelność 5 ATM to dopełnienie zalet zegarka .  

Zegarek marki Casio dostępny w salonach sieci Time Trend, cena to 89 zł.

To jeszcze bardziej klasyczna propozycja. Zegarek marki Casio na czarnym pasku z pozłacaną kopertą i tarczą będzie się idealnie prezentował, zwróci uwagę i wzbudzi podziw – nie tylko kolegów obdarowanego dziecka.

Zegarek marki Lorus dostępny w salonach sieci Time Trend, cena to 99 zł.

Dzięki temu bardzo modnemu modelowi dostępnemu w salonach Time Trend, po komunijnej niedzieli obdarowane dziecko będzie mogło zabłysnąć czymś wyróżniającym w szkole. Koperta tego zegarka wykonana jest ze stali i plastiku. Szkiełko hesalitowe  zapewnia odporność na upadki. Ten model jest wodoszczelny do 100 metrów i posiada pasek poliuretanowy.

Zegarek marki Lorus dostępny w salonach sieci Time Trend, cena to 99 zł.

Ten czerwono – biały model marki Lorus dostępny w salonach Time Trend posiada kopertę ze stali i plastiku. Pasek wykonany jest z tworzywa poliuretanowego. Posiada dodatkową funkcję podświetlanej tarczy. Wodoszczelność zegarka sięga 100 metrów.

Zegarek marki Lorus dostępny w salonach sieci Time Trend, cena to 99 zł.

Wielofunkcyjny model  Lorus dostępny w salonach Time Trend posiada funkcję dodatkowego pomiaru czasu niezależnie od normalnej pracy zegarka oraz alarm. Koperta czasomierza wykonana jest ze stali i plastiku. Model wyposażony w szkiełko hesalitowe oraz pasek poliuretanowy. Wodoszczelność do 100 metrów.
Zegarek Casio

Zegarek marki Casio

Zegarek marki Lorus

Zegarek marki Lorus

Zegarek marki Lorus

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Zegarek na prezent

Wersja do druku