Jeśli jesteś fanką sportu lub lubisz luźny, niekrępujący styl ta propozycja jest dla ciebie. JanSport prezentuje efektowne torebki, idealne do przenoszenia podręcznych rzeczy osobistych. Przekonaj się sama i wypróbuj modele Waist Pack, Fifth Avenue i Commitment.

W jakiej sytuacji najlepiej sprawdzą się torebki JanSport? Waist Pack i Fifth Avenue są idealne do uprawiania sportu. Wystarczy wyregulować i zapiąć dołączany do torebek pasek, by mieć pewność, że nie zsuną się one z naszych bioder, nawet podczas biegania czy jazdy na rowerze. Do środka możemy schować portmonetkę, telefon komórkowy czy też kilka kosmetyków.

Waist Pack i Fifth Avenue mogą być używane także na co dzień, jako gustowny dodatek do reszty sportowego lub po prostu luźnego, nieoficjalnego stroju.  Dobrą wiadomością dla miłośniczek częstego słuchania muzyki jest stworzenie w modelu Fifth Avenue specjalnej kieszeni na multimedialny odtwarzacz, wyposażonej w wyjście na słuchawki. Dzięki temu rozwiązaniu przyjemniej spędzimy czas podczas treningu czy podróży autobusem.

Oba modele posiadają dwie kieszenie, zapinane na zamek. To kolejna cecha, która sprawia, że nie musimy martwić się o zgubienie ich zawartości. Tę zaletę docenimy zwłaszcza podczas zagranicznej podróży, gdy szczególną uwagę musimy zwracać na zabezpieczenie gotówki i paszportu. Równie ważny, co praktyczne funkcje torebek, jest ich wygląd. JanSport oferuje szeroki wachlarz kolorów poczynając od jednolitych tonacji na różnobarwnych kwiatach i kołach kończąc. Przy tak bogatym asortymencie, nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem czegoś dla siebie.

Ostatnią propozycją „miniatur” marki JanSport jest Commitment. To bardzo obecnie popularna, nieduża torebka na ramię.  Zmieszczą się w niej nie tylko drobiazgi, takie jak telefon czy portfel, ale również zeszyt, a nawet książka. Commitment tak jak Waist Pack i Fifth Avenue oferuje dużą liczbę oryginalnych kolorów  i skierowany jest do kobiet ceniących swobodę i sportowy styl.

Wszystkie produkty marki JanSport objęte są 30-letnią gwarancją.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

prezent dla ch?opaka

Wersja do druku