Soczyste czerwienie, słoneczne żółcie, słodkie róże czy też po prostu kryształowa biel. Wiosna zachwyca swoją świeżością i kolorową różnorodnością. Za nią podążają salony Time Trend, w których na półkach zaczęły królować niepowtarzalne, przykuwające uwagę i nie pozwalające oderwać wzroku zegarkowe propozycje na nowy sezon.

Zegarki marki Lorus dostępne w salonach Time Trend. Cena: ok. 179 PLN.

Najnowsze, wiosenne propozycje marki Lorus, dostępne w salonach Time Trend to połączenie klasycznego i uniwersalnego design z ciekawymi i przykuwającymi uwagę kolorami pasków. Koperta czasomierzy wykonana jest ze stali szlachetnej. Każdy model został wyposażony w datownik i posiada wodoszczelność do 50 metrów.

Zegarek marki Levis dostępny w salonach Time Trend. Cena: ok. 545 PLN.

Kolejna propozycja, to czasomierz marki Levis. Ascetyczna, srebrna, duża tarcza idealnie komponuje się z nasyconą purpurą paska. Obok tego zegarka nie można przejść obojętnie.    

Zegarek marki Casio dostępny w salonach Time Trend. Cena: ok. 249 PLN.

Minimalistyczna stylista z lat osiemdziesiątych tego modelu marki Casio, to unikatowa propozycja dla modnych kobiet. Ten czasomierz posiada podświetlaną tarczę. Wbudowany stoper, alarm oraz możliwość ustawienia drugiego czasu, to dodatkowe funkcje, które sprawią, że posiadanie takiego zegarka wzbudzi podziw i zainteresowanie niejednego. Zegarek posiada wodoszczelność 5 ATM, dzięki czemu jest odporny na zachlapania i można go śmiało zabierać na wiosenne pikniki.

Zegarek Baby-G dostępny w salonach Time Trend. Cena: ok. 325 PLN.

Ten mały, sportowy zegarek przeznaczony jest dla młodszych miłośniczek oryginalnej i wyróżniającej się kolorystyki oraz unikatowego designu Baby-G. Jego stylistyka nawiązuje do klasycznych, sportowych modeli z tej serii. Model jest wytrzymały na wstrząsy, posiada podświetlaną tarczę, stoper, timer oraz aż pięć różnych alarmów. Jego wodoszczelność to 10 ATM.  

Zegarek Baby-G dostępny w salonach Time Trend. Cena: ok. 499 PLN.


Bardzo dziewczęcy i słodki zegarek z serduszkiem z serii Baby-G przeznaczony dla młodych miłośniczek różu. Model ma podświetlaną tarczę, timer, pięć alarmów i jest wodoszczelny do 10 ATM.


Zegarek Casio G-Shock z linii Mudman o nazwie Rescue, dostępny w salonach Time Trend. Cena: ok. 550 PLN.

Na koniec prawdziwe cudo dla prawdziwych mężczyzn uwielbiających sportowy styl życia. Zegarek Casio G-Shock pochodzi z linii Mudman, która charakteryzuje się odpornością na błoto. Ten model nosi dumną nazwę Rescue, która nawiązuje do jego kolorystyki, używanej przez międzynarodowe służby ratownicze. Ten model posiada wszystkie dodatkowe elementy, które są niezbędne do działania w warunkach ekstremalnych: podświetlaną tarczę, stoper, timer, pięć alarmów oraz 20 ATM wodoszczelności.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Zegarek na prezent

Wersja do druku