Poranek w Dniu Matki to chwila szczególnie uroczysta. Dzieci obudzą swoje mamy z serdecznymi życzeniami, te zaś, zaskoczone, otworzą oczy i z radością poczują zapach świeżo zaparzonej kawy dochodzący z kuchni. Ku swemu zdziwieniu, na ładnie nakrytym stole, zobaczą wiosenny bukiecik z dołączoną laurką. Dzień Matki - dzień radości i wzruszeń, dzień nie tylko wspomnień, ale także marzeń i planów. Dzień Matki ma długą tradycję. Święto ustanowił król Henryk III, jednak miał on wówczas na myśli Matkę Kościoła. Dopiero w maju 1907 roku o Święcie Matki przypomniała nam Anna Jarvis, mieszkanka Filadelfii w USA. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że dzisiejsze święto nie jest wymysłem ani sprzedawców kwiatów, ani producentów czekoladek, choć czasami możemy odnosić takie wrażenie.

Serce firmy Triumph International bije równie mocno dla wszystkich Mam na całym świecie. Kiedy Dzień Matki dobiega końca a zmęczone maluchy już śpią, przychodzi czas na inne miłe chwile, na ciepłe myśli, na życzenia. Przychodzi moment, kiedy mąż może wręczyć ukochanej żonie mały, piękny ciuszek - komplet eleganckiej bielizny z kolekcji Fashion, który najlepiej uświetni tę chwilę.

A sama obdarowana? Czy będzie szczęśliwa? Z pewnością zasługuje na odrobinę czułości, ale … czy tylko w tym jednym dniu? Odpowiedź na to pytanie zostawiamy już Wam.

Triumph International

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku