Jesienią zamykamy wszystkie smaki lata w szklanych słoikach. W środku zimy przypomną wypady na grzyby i wycieczki do sadu, soczyste maliny i poziomki zrywane prosto z krzaczka... A jak zatrzymać intensywność letnich kolorów? Barwę słońca i plaży, czerwień malin, granat nieba, złoto chleba z miodem?

Wszystko to odnajdziemy w najnowszej jesienno-zimowej kolekcji dziecięcej kolorino Drewex, jednej z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce marek ubranek dla dzieci. Na długie wieczory zabawy dzieci, ich figle i odpoczynek, firma proponuje ciepłe ciuszki w soczystych, jasnych barwach, przywołujące najmilsze wspomnienia lata. Są też dopasowane do pory roku odcienie czerwieni czy zieleni. Ogrzeją i rozweselą nawet najbardziej chmurne, chłodne dni. A przy tym są ciepłe, wygodne, śliczne i... bezpieczne.

Do wykonania ubranek używana jest  dzianina tego samego rodzaju, co w kolekcji wiosenno letniej – w 100% składająca się z miękkiej i miłej w dotyku naturalnej bawełny. Tkanina jest jednak grubsza, gęstsza i co za tym idzie – bardzo ciepła. W trosce o zdrowie najmłodszych bielizna firmy uszyta jest z zastosowaniem płaskich, całkowicie niewyczuwalnych szwów, co sprawia, że dla dzieci są one jeszcze bardziej wygodne. Nawet po wielokrotnym praniu zachowują kolor i fason!

Wykorzystywany jest także welur – materiał w 80% składający się z bawełny, a w 20% z poliesteru, co sprawia, że tkanina delikatnie dopasowuje się do sylwetki dziecka – nie tworzą się niewygodne fałdki ani rozciągnięcia. Takie ubranko nie krępuje ruchów, a przy tym zabezpiecza wrażliwe ciałko przed zimnem i nadmiernym przegrzaniem. Ubranka są starannie wykończone, chronią delikatne dziecięce ciało i pozwalają mu oddychać.

Zające z marchewką, żyrafy, misie, jesienne liście…

Nazwy nowych linii ubranek to między innymi: Miś przyjaciel, żyrafa, marchewka. Zdobią je kolorowe kształty i wzorki. Na różnych częściach garderoby zostały umieszczone postacie zwierzątek: misiów, żyrafek, zająca z marchewką, a także  - dla tych, którzy chcą idealnie poczuć klimat jesieni – drzewa w jesiennych barwach. Te motywy doskonale pasują zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców – soczyste, nasycone kolory świetnie będą wyglądać na wszystkich maluszkach.
Specjalnością kolorino Drewex jest bielizna dla dzieci: body, koszulki, podkoszulki, śpiochy, kaftaniki, pajace, dresiki – i właśnie tych ubranek jest najwięcej w najnowszej kolekcji firmy.

a także motylki, autka,  love....

Ta kolekcja to już propozycja osobno dla dziewczynek  - motylki, love i osobno – dla chłopców. Typowo dziewczęce, delikatne kolory i motywy kwiatów – to dominujące tematy ubranek dla małych strojniś.

Na różnych częściach ubranek dla małych elegantów, chcących wyglądać modnie, a przy tym - czuć się wygodnie - zostały umieszczone motywy autek, zarysy wieżowców, typowa miejska architektura.


A wszystko to - naturalnie dla dzieci...

Ubranka przeznaczone są dla dzieci od 0 do 5 lat i dostępne są w rozmiarach 56-116 centymetrów. Ich  projekty podyktowane są przez ogólnoświatowe trendy, dzięki czemu są lubiane i pożądane przez Klientów.Wszystkie wyroby posiadają wymagane na polskim rynku oraz na rynkach zagranicznych atesty. Wszystkie też wyróżnia autentycznie wysoka jakość, funkcjonalność i dbałość o estetykę i dokładność wykonania.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ubranka dla dzieci
Ile kalorii ma marchew zasmażona

Wersja do druku