Od lat firma Komandor zajmuje się kompleksową aranżacją i wyposażeniem wnętrz,jej produkty znajdują miejsce w sypialniach, salonach, garderobach, przedpokojach, poddaszach oraz kuchniach, ale także jako wyposażenie biur, salonów wystawienniczych i hoteli. Z myślą o rynku hotelarskim powstały właśnie cztery nowe kolekcje mebli hotelowych Antica, Tapina, Moderna i Lumio.

Hotel z klimatem
Hotel to nie tylko miejsce, w którym zatrzymujemy się na nocleg, gdy planujemy dłuższy pobyt poza domem. To przestrzeń, w której zamierzamy odpocząć, wyspać się, a często także i popracować. Komfort tego miejsca powinien przyciągać i zachęcać podróżnych do powrotu. Taki cel postawili sobie twórcy najnowszych kolekcji Komandor: Antica, Tapina, Moderna i Lumio, zaprojektowanych tak, by stworzyć wyrazisty styl i ciepły klimat hotelowego wnętrza.

W linii Antica projektanci Komandora w poszukiwaniach aranżacyjnych zwrócili się ku antycznym kanonom piękna – symetrii, pełni i spokoju ukrytych w materii drewna. Ciepłe odcienie drewna korespondują z łagodnym, proporcjonalnym kształtem mebli, tworząc spójną estetykę całości. Subtelne zdobienie wykończeń dopełniają harmonii linii.

Tapino to seria wytwornych mebli stanowiąca połączenie buduarowego stylu i wyrafinowanej kompozycji. Elementami charakteryzującymi kolekcję są stylowe nagłówki ozdobne materiałem wykorzystanym w pozostałych meblach linii. Kontrastowe zestawienia kolorystyczne bieli z brązem - dopełniają zaskakującego klimatu serii.
Do dyspozycji obić tapicerskich można wykorzystać całą gamę produktów - skórę ekologiczną, skaje, welury, plusze i inne - w pełnej palecie barw.

Kolekcja Moderna zaczerpnięta z ducha modernizmu charakteryzująca się nowoczesną i przejrzystą formą. Prosta bryła przedmiotów, pozbawiona stylizacji i minimalizm nadają aranżacji stonowany kształt i subtelny wdzięk. Funkcjonalność i wygoda oto dominanty jednej z najnowszych linii mebli hotelowych Komandor.

Nastrojowa seria Lumio, oparta została na jasnych i ciepłych aranżacjach z przewodnim elementem świetlnej fali. Subtelne zdobienie i łagodne akcenty świetlne tworzą niecodzienny klimat kolekcji.

Prezentowane cztery propozycje mebli hotelowych Komandor odnoszą się do różnych stylów i potrzeb, jakie winny spełniać. Kolekcje wykonane są z najnowszych materiałów i uwzględniają światowe trendy aranżacji wnętrz.

Szczegół czyni całość
Dzięki połączeniu materiałów płyty meblowej z elementami drewnianymi i tapicerskimi uzyskano wyjątkowe wartości cenione w meblach hotelowych. Płyta meblowa charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami podczas codziennego użytkowania, łatwo ją utrzymać w czystości,
a jej wzór jest powtarzalny, co sprawia, że w prosty sposób w razie uszkodzeń można idealnie dopasować element zgodny z oryginałem. Wszystkie detale z drewna
i materiału nadają meblom subtelny wygląd i elegancję, która w pokojach hotelowych niewątpliwie podwyższa efekt estetyczny.   

Oprócz walorów użytkowych i wizualnych zaletą mebli hotelowych, jak i innych produktów oferowanych przez firmę Komandor, jest ich dopasowanie do specyfiki pomieszczeń, w których
są wykorzystane. Każdy mebel jest wykonywany po wcześniejszej konsultacji z projektantem
i uprzednim przygotowaniu wizualizacji pomieszczenia. Dopasowanie całości dotyczy właściwie każdego elementu mebli: wymiarów, kolorystyki (ponad 30 kolorów dostępnych w ofercie firmy), ilości szuflad, półek, w szafach natomiast można stosować różne wypełnienia drzwi przesuwanych.
Każda realizacja jest wyjątkowa w swoim rodzaju a dzięki bogactwu kompilacji elementów składowych wyposażenie całość powierzchni hotelowej uzyskujemy wyjątkowy efekt
w duchu aranżacji Komandor.

W każdej z serii  - Antica, Tapina, Moderna i Lumio- przygotowano pełny asortyment aranżacji przestrzeni hotelowych: szafki nocne, biurka z miejscem na lodówkę, toaletki, bagażniki, szafy z drzwiami suwanymi, łóżka pojedyncze i podwójne z wezgłowiami, stoliki, lustra, krzesła, fotele i sofy oraz inne elementy dekoracyjne, jak lampki, narzuty, firany, zasłony, reprodukcje ścienne. Obok tradycyjnych mebli w ofercie znajdują się także materace, krzesła, wykładziny, tapety, oświetlenie, lodówki oraz inne elementy dekoracyjne.

Oferowane meble i dodatkowe wyposażenie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej
i posiadają wszystkie wymagane przez standardy europejskie atesty oraz certyfikaty.

Podobne artykuły:


DRUKUJ