Czy twoja córeczka jest romantyczną królewną czy przebojową chłopczycą? A twój synek małym refleksyjnym naukowcem czy rezolutnym łobuziakiem? W RE-KIDS znajdziesz wszystko co potrzebujesz tej jesieni i zimy dla swojego dziecka. Nowa kolekcja już w sprzedaży.

Na obecny sezon marka RE-KIDS przygotowała ofertę dla czterech grup wiekowych. Maluchy, przedszkolaki i nastolatki mogą spędzić jesienne słoty i zimowe zawieruchy w radosnych, kolorowych oraz ciepłych i wygodnych ubrankach RE-KIDS.

Kolekcja BABIES (do 1,5 roku życia, rozmiary od 56 do 86 cm), kładzie naciska przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo maluchów. Praktyczne i funkcjonalne ubranka RE-KIDS mają za zadanie ułatwić życie mamie oraz dopieścić malucha. Dlatego wykonane są tylko z miłych w dotyku, delikatnych, naturalnych materiałów i wyposażone w bezpieczne akcesoria. Natomiast stonowane, pastelowe kolory ciuszków RE-KIDS BABIES działają kojąco i relaksująco na małego człowieka.

W kolekcji TODDLERS (dla brzdąców od 1,5 roku do 5 lat, rozmiary od 92 do 110 cm), pojawiają się dwa motywy dziewczęce. Jasne, subtelne bluzeczki i sukienki RE-KIDS TODDLERS utrzymane w słonecznej gamie kolorystycznej przeznaczone są dla dziewczynek delikatnych, wrażliwych i romantycznych, lubiących zabawy w gronie koleżanek. Z kolei bardziej wyrazista i odważna linia SPORT zachwyci dziewczynki energiczne i ciekawe świata, lubiące aktywnie spędzać czas. Chłopięca kolekcja TODDLERS jest przede wszystkim sportowa i praktyczna. W ubrankach  RE-KIDS TODDLERS doskonale się poczują ruchliwi, pełni energii mali zdobywcy.

Kolekcja KIDS
przeznaczona jest dla dzieci od 5 do 9 lat i dostępna jest w rozmiarach 110 – 134 cm. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta mogą wybierać spośród dwóch odmiennych linii. GIRL'S ROMANTIC to słoneczne, spokojne i subtelne ubrania skierowane do dziewczynek interesujących się modą, przywiązujących wagę do wyglądu, lubiących być w centrum zainteresowania. Druga dziewczęca linia GIRL'S SPORT jest dużo bardziej zdecydowana i odważna, pełna wyrazistych kolorów często łączonych w zaskakujący sposób. Polubią ją dziewczyny aktywne, uprawiające czynnie sport, spędzające czas w gronie przyjaciół, ceniące luz i swobodę w ubiorze.

Również chłopcy mogą wybierać ubrania spośród dwóch linii. Młodzi spokojni naukowcy, spędzający czas przy komputerze albo nad książką, stroniący od hałaśliwych rówieśników, samotnicy świetnie się poczują w wyciszonych, stonowanych barwach spokojnych ubrań BOY'S CASUAL. Natomiast zafascynowane sportem, energiczne urwisy, spędzające czas głównie na rowerze, rolkach albo deskorolce wybiorą z pewnością komfortową linię BOY'S SPORT.  Dodatkowo w kolekcji KIDS pojawia się linia SCHOOL&CHIC GIRLS/BOYS, czyli wyjściowe stroje na specjalne okazje, święta i uroczystości szkolne zarówno dla dziewcząt jak i chłopców.

Uzupełnieniem wszystkich kolekcji są dodatki: torebki, plecaki, czapki, szaliki, rękawiczki, buty, a także pościel, kocyki i śpiworki. Dla każdej grupy wiekowej marka RE-KIDS przygotowała również kolekcję wygodnej bielizny o wzorach i kolorystyce odpowiednio dopasowanej do płci dziecka.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku