Oczyszczanie skóry twarzy to ważny etap pielęgnacji, którego nie należy pomijać. Tylko dokładne usunięcie pozostałości kosmetyków i makijażu, martwego naskórka, potu oraz sebum gwarantuje, że będzie ona miękka, promienna i gotowa na dalsze kroki pielęgnacyjne. W osiągnięciu takiego efektu pomoże Ci kultowe urządzenie Nu Skin® ageLOC® LumiSpa iO, które od teraz dostępne jest w nowej wersji kolorystycznej – Rose Gold.


Od momentu pojawiania się w ofercie marki Nu Skin®, urządzenie do domowego oczyszczania twarzy zyskało rzesze fanek na całym świecie. Nic dziwnego, bo system ageLOC® LumiSpa iO wykorzystuje inteligentną pielęgnację, by nadać cerze promienny i zdrowy wygląd. Zapewnia nie tylko głębokie oczyszczanie, usuwając wszystkie zanieczyszczenia gromadzące się na twarzy, ale także złuszczenie i regenerację skóry. Już dwie minuty masażu wykonywanego dwa razy dziennie przy użyciu ageLOC® LumiSpa iO wystarczą, aby dostrzec i poczuć natychmiastowe efekty: poprawę miękkości i gładkości skóry. Ponadto urządzenie pomaga przywrócić jej promienny wygląd oraz zmniejszyć widoczność porów.

System dopasowany do indywidualnych potrzeb

Każda skóra jest inna i ma inne potrzeby, dlatego w ofercie Nu Skin® dostępne są trzy rodzaje silikonowych głowic: standardowa – do większości typów cery, twarda do oczyszczania cery tłustej oraz delikatna, przeznaczona dla osób o cerze wrażliwej lub skłonnej do niedoskonałości. System ageLOC® LumiSpa iO to nie tylko urządzenie myjące, ale też odpowiednio dostosowane preparaty pielęgnacyjne do różnych typów skóry. Kosmetyki ageLOC® LumiSpa Activating Cleanser dostępne są w 5 wariantach: do skóry suchej, normalnej i mieszanej, tłustej, wrażliwej oraz skłonnej do niedoskonałości. Skład preparatów bazuje na zastrzeżonej mieszance składników ageLOC®, która zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry oraz pomaga jej zachować młody wygląd. Preparaty Activating Cleansers zapewniają precyzyjną ochronę i interakcję pomiędzy silikonową głowicą urządzenia ageLOC® LumiSpa iO a skórą, by korzystanie z systemu było czystą przyjemnością.

Inteligenta pielęgnacja

System ageLOC® LumiSpa iO wykorzystuje technologię Bluetooth, dzięki której może łączyć się ze specjalną aplikacją mobilną Nu Skin® Vera. Ta nowa technologia pozwala na opracowanie rytuału pielęgnacyjnego w pełni odpowiadającego potrzebom naszej skóry. Wszystko za sprawą inteligentnego coachingu i czujnikom zainstalowanym w urządzeniu, które informują o sile nacisku i szybkości wykonywanych przez nie ruchach. Aplikacja Vera pozwala też śledzić postępy pielęgnacji skóry dzięki funkcji Selfie timeline oraz przypomina o konieczności wymiany głowicy.

Urządzenie ageLOC® LumiSpa iO w kolorze Rose Gold właśnie trafiło do sprzedaży i jest dostępne u autoryzowanych dystrybutorów oraz na stronie www.nuskin.com.

Cena produktów:

ageLOC® LumiSpa iO + 1 preparat oczyszczający – 1348.69 złNajczęściej zadawane pytania


Jakie są główne zasady osiągnięcia promiennej skóry?

Klucz do promiennej skóry tkwi w regularnej pielęgnacji, odpowiedniej diecie i nawodnieniu. Ważne jest codzienne oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie skóry, a także stosowanie ochrony przeciwsłonecznej. Zdrowa dieta bogata w witaminy i minerały oraz picie odpowiedniej ilości wody każdego dnia pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji.

Czy istnieją konkretne produkty, które są niezbędne do uzyskania promiennej skóry?

Nie ma jednego uniwersalnego produktu, ale niektóre kluczowe elementy to: łagodny oczyszczacz, tonik bez alkoholu, nawilżający krem z SPF oraz serum z witaminą C lub kwasem hialuronowym. Ważne jest, aby dobrać produkty odpowiednie do typu skóry.

Jak często należy stosować peeling do twarzy, aby skóra była promienna?

Peeling należy stosować 1-2 razy w tygodniu, w zależności od typu skóry. Dla wrażliwej skóry zalecane są delikatniejsze peelingi enzymatyczne, natomiast dla skóry normalnej i mieszanej można używać peelingów z drobniejszymi ziarnami.

Czy dieta ma wpływ na wygląd skóry?

Tak, dieta ma ogromny wpływ na skórę. Zaleca się spożywanie pokarmów bogatych w antyoksydanty, zdrowe tłuszcze, a także owoce i warzywa, które pomagają w walce z wolnymi rodnikami i wspierają zdrowie skóry. Unikanie nadmiaru cukru i przetworzonych pokarmów również może przyczynić się do lepszego wyglądu skóry.

Jak ważny jest sen dla utrzymania promiennej skóry?

Sen jest kluczowy dla zdrowia skóry, gdyż to w nocy nasza skóra regeneruje się i naprawia. Niedobór snu może prowadzić do powstawania cieni pod oczami, zmniejszonej elastyczności skóry i pojawienia się zmarszczek. Zaleca się 7-8 godzin snu każdej nocy dla utrzymania skóry w dobrej kondycji.


Podobne artykuły:


Wersja do druku