Wszyscy pędzimy nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym… Czas na odpoczynek to luksus, o który trzeba zadbać, by w pewnym momencie nie zabrakło nam sił na odnajdywanie radości w codzienności. Coraz więcej osób szuka choć kilku minut dziennie, by pobyć ze sobą i pozbierać myśli. Dla niektórych może wiązać się to z przerwą na papierosa. Dlatego też warto poszukać alternatywy, która pozwoli odetchnąć od natłoku obowiązków, potencjalnie zmniejszając ilość szkodliwych substancji dostarczanych do organizmu. Jedną z nich może być PULZE.

Podgrzewanie tytoniu – bez ognia i dymu

Technologia podgrzewania tytoniu może wiązać się z potencjalnie mniejszym ryzykiem dla organizmu niż palenie papierosów. Wiąże się to przede wszystkim z obniżenia temperatury oddziałującej na wkład. Jednocześnie należy pamiętać, że nadal jest to produkt zawierający nikotynę i przeznaczony wyłącznie dla dorosłych.

Wróćmy jednak do różnic między paleniem a podgrzewaniem tytoniu. Wyeliminowanie wysokiej temperatury pozwala na zmianę procesu spalania na podgrzewanie. Dzięki temu nie powstaje popiół i nie musisz martwić się niedopałkiem. Ponadto wskutek podgrzewania tytoniu powstaje lekki aerozol zamiast ciężkiego dymu. To pozwala na uniknięcie specyficznego zapachu osiadającego na dłoniach, ubraniach czy włosach.  

Pomyśl – co może się stać, kiedy zapalisz tradycyjnego papierosa w mieszkaniu. Osad na oknach i ścianach, a także trudny do zneutralizowania zapach mogą spowodować dyskomfort. Aerozol powstający podczas podgrzewania tytoniu ulatnia się już po kilku sekundach. Dzięki temu unikniesz również konieczności wychodzenia z pomieszczenia, gdy przyjdzie ochota na skorzystanie z urządzenia podczas przyjęcia czy wspólnego wieczoru ze znajomymi. Nadal można czuć się świeżo, nie rezygnując z chwili dla siebie.

PULZE – urządzenie all-in-one

W przypadku tradycyjnych wyrobów tytoniowych należy zawsze pamiętać o zapalniczce lub poszukiwaniu popielniczki. W przypadku e-papierosów należy pamiętać o liquidach i ładowarce. PULZE to urządzenie all-in-one. Zapomnij o konieczności noszenia mnóstwa dodatkowych rzeczy – tym razem wystarczą Ci ulubione wkłady i lekkie urządzenie. Jeżeli naładujesz urządzenie przed wyjściem, bateria wystarczy nawet na ponad 25 użyć.

Ponadto sesja PULZE trwa dokładnie 5 minut – bez względu na liczbę zaciągnięć. Możesz podgrzewać tak, jak lubisz.

 

PULZE– alternatywa dla tradycyjnych papierosów

Wielu użytkowników tradycyjnych wyrobów tytoniowych poszukuje rozwiązania, które pozwoli na zachowanie doświadczeń z palenia, ale potencjalnie zmniejszy szkodliwość dla organizmu. Podgrzewanie tytoniu spełnia te kryteria. Dzięki obniżeniu temperatury oddziałującej na tytoń może potencjalnie zmniejszyć emisję substancji toksycznych o 96%[1] w porównaniu do papierosów.

Sprawdź więcej szczegółów na stronie: https://www.pulze.com/pl-PL

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

[1] Badania własne Imperial Brands, https://imperialbrandsscience.com/our-ngp-portfolio/products/#heated


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku