Nadwaga to nasza przypadłość cywilizacyjna numer jeden. Wydawałoby się, że zdrowa, zrównoważona dieta w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami fizycznymi gwarantują zdrowy wygląd, jędrną skórę i brak nadprogramowych kilogramów.

Jak pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej ?

U każdego tkanka tłuszczowa rozmieszczona jest nieco inaczej. Niektórym robią się fałdki na brzuchu, innym gromadzi się w nadmiarze na udach, bokach,  pośladkach czy ramionach. Kiedy dieta, rower, bieganie i siłownia nie pomagają trzeba sięgnąć po bardziej skuteczne środku. Najbardziej radykalną metodą jest mechaniczne odsysanie tłuszczu, jest to jednak metoda inwazyjna i wymagająca długiej rekonwalescencji. Dla tych, którzy chcą się pozbyć tkanki tłuszczowej z określonych części ciała, sprawnie i bezboleśnie przeznaczone są zabiegi kriopolizy. Polegają one na wymrożeniu tkanki tłuszczowej oddziaływaniem z zewnątrz za pomocą niskiej temperatury. Zniszczone w ten sposób komórki tłuszczowe nie regenerują się i  wydalane są w naturalny sposób z organizmu.

Gdzie można zrobić zabiegi kriopolizy ?

Innowacyjne zabiegi gtego typu oferuje podwarszawska klinika drparda.com.pl. To doświadczony zespół specjalistów zajmujących się wszystkimi zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej. Z lekarzami  dermatologami i chirurgami współpracuje tu również specjalista od dietetyki i psycholog. Każdy pacjent drparda.com.pl może liczyć na indywidualne  i troskliwe podeście do swoich problemów. Do usuwania tkanki tłuszczowej w drparda.com.pl używany jest nowatorski ZLipo System. Jest to potrójne uderzenie w tkankę tłuszczową wykorzystujące w pierwszej fazie efekt kriopolizy. Metoda ta jest trzy razy bardziej wydajna niż zwykłe zabiegi kriopolizy stosowane w innych klinikach i wyjątkowo skutecznie redukuje tkankę tłuszczową w określonych miejscach.

Czy zabiegi kriopolizy są bezpieczne ?

Są to bezinwazyjne zabiegi nie wywierające szkodliwego wpływu na zdrowie. Jednak są pewne przeciwwskazania. Są to między innymi ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, cięższe schorzenia serca, nerek i wątroby, problemy z tarczycą a hemofilia i cukrzyca. Zabiegi kriopolizy nie tylko są bezbolesne, ale nie powodują żadnego dyskomfortu podczas wykonywania. Skutek zabiegu nie jest widoczny natychmiast, pełny efekt pojawia się po około 4-6 tygodniach. Nie tylko znikają nieestetyczne fałdki, ale ciało w miejscu po zabiegu zostaje pięknie wymodelowane. Przy zachowaniu odpowiedniej diety i zdrowym trybie życia efekt zabiegów kriopolizy utrzymuje się na stałe i nie ma potrzeby powtarzania go cyklicznie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku