Wielu z nas boryka się z różnego rodzaju problemami skórnymi, od nieestetycznych zaskórników, przez nawracające stany zapalne, po pojawiające się oznaki starzenia. Staramy się więc radzić sobie z takimi niedoskonałościami na rozmaite sposoby, poszukując takiej metody, która skutecznie pomoże nam odzyskać piękny, zdrowy wygląd cery. Znakomitym wyborem może okazać się oczyszczanie wodorowe ? nowoczesny zabieg kosmetyczny pozwalający kompleksowo zadbać o skórę na wielu poziomach.

 


 

Oczyszczanie wodorowe – co to takiego?

Zabieg oczyszczania wodorowego opiera się na wykorzystaniu specjalnego sprzętu, który, za sprawą strumienia wody wodorowej pod podwyższonym ciśnieniem, dostarcza do głębszych warstw skóry cząsteczki wodoru. Te zaś wykazują korzystny wpływ na jej kondycję, neutralizując wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia, a także działając oczyszczająco i dotleniająco. Co więcej, podczas oczyszczania wodorowego stosuje się również ultradźwięki złuszczające martwy naskórek, stymuluje regenerację komórek, wprowadza odżywiające substancje aktywne oraz poprawia elastyczność skóry bezpieczną, bipolarną falą radiową. Zabieg kończy się masażem chłodzącym, zapobiegającym ewentualnemu zaczerwienieniu.

 

Skuteczny i bezpieczny zabieg poprawiający kondycję skóry

Zastosowanie oczyszczania wodorowego pozwala przywrócić skórze twarzy jędrność, oczyścić ją, wygładzić, odświeżyć, wyrównać jej koloryt, a także spowolnić zachodzące procesy starzenia. Cała procedura jest nieinwazyjna, bezbolesna, a przy tym nie wymaga rekonwalescencji; ponadto może być stosowana również do cery wrażliwej lub naczynkowej. Zabieg musi być jednak wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa z użyciem odpowiedniego sprzętu. Jednym z miejsc, które oferują sprzedaż i wynajem takich urządzeń, jest Body Evolution w Warszawie, gdzie właściciele salonów beauty mogą liczyć nie tylko na nowoczesne maszyny, ale też szkolenia - z oczyszczania wodorowego oraz innych procedur, w tym np. karboksyterapii.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

zabieg

Wersja do druku