Kiedy klientki wybierają swój salon kosmetyczny, doceniają posiadanie wszystkich nowoczesnych sprzętów w jednym miejscu, których potrzebują i dzięki którym wiedzą ze poczują się piękniejsze. Niezwykle popularne są usługi wynajmu wysokiej jakości sprzętu kosmetycznego. Klienci uwielbiają to, że mogą mieć wszystko w jednym miejscu. Wynajemlasera.pl umożliwia klientom wypożyczanie sprzętu do salonów SPA i gabinetów kosmetycznych. Wynajem wysokiej jakości urządzeń medycyny estetycznej powoduje poszerzenie oferty oraz atrakcyjność danego salonu mogą także dzięki temu zwiększyć funkcjonalność swoich zabiegów, zwiększyć konkurencyjność swojej oferty oraz podnieść prestiż.

 

Kriolipoliza COOLTECH – na czym polega?

Kriolipoliza COOLTECH to nowoczesny sposob redukcji tkanki tłuszczowej nie wymagający żadnej operacji. Zamiast tego pacjenci poddawani są zabiegowi, który polega na aplikacji zimnego żelu na 70 minut. Żel precyzyjnie zamraża tkankę tłuszczową pacjenta w temperaturze -8 stopni. Jeśli chodzi o podbródek to jest to 45 minut w temperaturze -5 stopni. Dostępne są specjalne aplikatory do różnych obszarów ciała, wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Pomagają one w usuwaniu tkanki tłuszczowej w dopasowaniu do potrzeb danej osoby.

To właśnie badacze z Harvard Medical School zidentyfikowali metodę usuwania tłuszczu. Ustalili, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej podatne na zimną temperaturę niż inne otaczające je tkanki. Opracowali proces polegający na selektywnym i bardzo precyzyjnym zamrażaniu tłuszczu. Gwarantuje to bezpieczeństwo i zwiększa skuteczność leczenia. Urządzenie o nazwie CoolTech jest bezpieczne dzięku wyposażeniu go w ochronną membranę, która stanowi barierę między głowicą a obszarem ciała gdzie wykonywany jest zabieg, chroni również przed uszkodzeniem innych tkanek. Badania kliniczne dowiodły bezpieczeństwa i skuteczności kriolipolizy CoolTech w leczeniu tkanki tłuszczowej. Ta technologia może zredukować tkankę tłuszczową w ramionach, brzuchu, udach lub podbródkach.

Po podjęciu decyzji o poddaniu się zabiegowi kriolipolizy CoolTech pacjenci nie mogą oczekiwać natychmiastowych rezultatów. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej po zabiegu może potrwać do 3 miesięcy. Pacjenci mogą zazwyczaj zobaczyć wyniki po 6 do 8 tygodniach; niektóre mogą zająć 12 tygodni lub dłużej.

Kriolipoliza COOLTECH - wynajem do salonu

Wynajemlasera.pl oprócz wypożyczenia sprzętu do kriolipolizy umożliwia również dostęp do wiedzy na temat obsługi tego urządzenia. Firma posiada specjalnie przeszkolonych pracowników, którzy przekażą całą wiedzę na temat tego urządzania danemu salonowi kosmetycznemu. Oferują szkolenia na miejscu każdemu, kto wynajmuje ich sprzęt. W ich ofercie jest również możliwość wypożyczenia sprzętu wraz z jego obsługą.  Korzystając z tego rozwiązania za pomocą urządzenia do kriolipolizy CoolTech salony mogą świadczyć wysokiej jakości usługi bez konieczności posiadania dodatkowego personelu lub kosztownego szkolenia.

Wypożyczając sprzęt, użytkownicy mogą od razu zacząć z niego korzystać. Dodatkowo Wynajemlasera.pl zapewnia konsultacje i szkolenia z obsługi kriolipolizy CoolTech. W ramach wynajmu właściciel sprzętu bierze na siebie regularnie przeglądy swoich urządzeń, zapewniając tym samym zachowanie ich najwyższej funkcjonalności.
 


Najczęściej zadawane pytania


Czy korzystając jedynie z zabiegów pozbędę się zbędnej tkanki tłuszczowej?

Warto pamiętać, że wszelkie zabiegi powinny być wsparciem dla naszego zdrowego stylu życia, odżywiania i wysiłku fizycznego. Dzięki temu będziemy mogli zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej i pięknie wymodelować ciało. Jednak same zabiegi mogą nie przynieść dokładnie takich efektów, jakich byśmy oczekiwali, musimy podejść do tematu szerzej.

Gdzie wykonać zabieg redukcji tkanki tłuszczowej?

Najlepiej postawić na renomowany gabinet kosmetologiczny lub medycyny estetycznej, gdzie specjaliści będą odpowiednio przeszkoleni z całej procedury. Wówczas mamy pewność, że zostaniemy przygotowane do zabiegu i zostaną wykluczone przeciwwskazania.

Czy można z ten sposób usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z podbrudka?

Tak metoda ta jest stosowana również na podbródek. Terapia zimnem pozwala skutecznie redukować tkankę tłuszczową. Najczęściej jednak niezbędna będzie seria zabiegów.

Czy urządzenie można wynająć do salonu?

Nie każdy salon chcący wprowadzić zabieg kriopolizy może pozwolić sobie na sprzęt. Dlatego istnieje możliwość jego dzierżawy. To wygodne rozwiązanie, pozwalające na rozwój salonu i przyciągnięcie nowych klientów.

Czy efekty widoczne są od razu?

Zwykle pierwsze rezultaty dostrzegane są przez pacjentów po 6-8 tygodniach od zabiegu. Około 12 tygodni trwa pojawienie się efektu końcowego.


Podobne artykuły:

redukcja t?uszczu

Wersja do druku