Co to jest Orange Flex? To elastyczna sieć w aplikacji, która łączy w sobie wygodę abonamentu i oferty na kartę. Z jej pomocą dopasujesz pakiet GB do własnych potrzeb, a także skorzystasz z ekstra promocji i okazji. Dlaczego warto dołączyć do Orange Flex?


 


Orange Flex – oferta dla każdego

Czy istnieje na rynku sieć komórkowa, która zapewni Ci elastyczną ofertę, bez długoterminowych umów? Jak najbardziej – w Orange Flex sam o wszystkim decydujesz! Do wyboru masz pięć Planów komórkowych, które nie tylko gwarantują nieograniczony dostęp do social mediów, ale też nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Plany różnią się liczbą GB internetu oraz dostępem do sieci 5G. W ramach Flexa możesz skorzystać z następujących pakietów danych:

  • 15 GB oraz 30 GB w zasięgu 4G i LTE;

  • 45 GB, 80 GB oraz 150 GB z usługą #mam5G.

W przeciwieństwie do sztywnych umów abonamentowych, we Flexe możesz w każdej chwili zmienić Plan komórkowy. Nie zużywasz wszystkich GB w ciągu miesiąca? Nie ma problemu – w ramach kolejnego okresu rozliczeniowego wybierz ofertę z mniejszą liczbą gigabajtów. A może notorycznie wykorzystujesz paczkę w kilka dni? Aktywuj Passy (czyli nieograniczone transfery danych) lub postaw na większy Plan komórkowy.

Sprawdź ofertę Orange Flex i dopasuj pakiet danych do swoich potrzeb: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie

Dlaczego warto dołączyć do Orange Flex?

Oprócz tego, że we Flexie masz możliwość zmiany Planu komórkowego w dowolnym momencie, to dodatkowo możesz skorzystać m.in. z ciekawych promocji. Oto kolejne powody, dlaczego warto stać się częścią #generacjiflex:

  • Polecaj i zarabiaj” jako sposób na ekstra oszczędności

Lubisz oszczędzać? Dzięki Flexowi o wiele szybciej zbierzesz środki na wymarzone wakacje czy remont mieszkania. Wystarczy, że skorzystasz z promocji „Polecaj i zarabiaj” – dzięki specjalnemu kodowi polecającemu możesz otrzymać 100 złotych na spółkę ze znajomym. W ten sposób zebrane oszczędności przeznaczysz np. na zakup Planu komórkowego na kolejny miesiąc.

  • Dodatkowe karty SIM w Orange Flex za… 0 zł!

Potrzebujesz dodatkowej karty SIM do tabletu lub routera? Nie ma problemu – w ramach dostępnych Planów komórkowych możesz domówić jeden, dwa lub trzy moduły za darmo. A może zależy Ci na eSIM-ie? Niezależnie od przeznaczenia, wirtualną kartę otrzymasz za 0 złotych w aplikacji Orange Flex.

  • Zapomnij o rachunkach dzięki ofercie Orange Flex

W Orange Flex do wyboru masz dwie metody płatności. Pierwsza polega na podpięciu swojej karty płatniczej, a druga na doładowaniu środków Flex za pomocą kodu BLIK. Dzięki temu przestaniesz się przejmować comiesięcznymi rachunkami za wybrane usługi dodatkowe oraz Plany komórkowe.

  • Promocje i kody rabatowe w Orange Flex

Wybierając Flexa, zyskasz dostęp do Klubu Flex, czyli miejsca pełnego kodów rabatowych np. na ulubioną kawę, na zakup organicznych kosmetyków do ciała czy też urządzeń w promocyjnych cenach. To nie wszystko – z okazji świąt, powrotu na uczelnie czy urodzin Orange Flex chętnie dzielimy się też ekstragigabajtami Internetu.

Skoro już wiesz, jak działa Orange Flex, pozostaje tylko… zarejestrować się i przenieść lub utworzyć nowy numer telefonu! Postaw na elastyczną sieć w aplikacji, w której to Ty dyktujesz warunki. Orange Flex. Nas to nie dziwi.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku