Food Cleaner to urządzenie do mycia warzyw i owoców, które zrewolucjonizuje Twoją kuchnię. Dzięki myjce będziesz przyrządzać zdrowe posiłki. Już nie musisz martwić się o bród, zanieczyszczenia i zarazki na produktach spożywczych.


Sprawdź co oferuje myjka i przekonaj się do zakupu! 

1. Jesteś tym co jesz

2. Pomoc w Twojej kuchni

3. Funkcje jakie ma myjka do żywności Food Cleaner

 

Jesteś tym co jesz

Nie bez powodu mówi się, że stajemy się tym co jemy. Każde nasze pożywienie wpływa na organizm oraz stan zdrowia. Dlatego dieta oparta o produkty naturalne i nieprzetworzone jest kluczem do sukcesu kiedy chcemy uniknąć różnych chorób i cieszyć się długim życiem bez problemów zdrowotnych.
W trosce o naszych bliskich staramy się by nasza kuchnia była zdrowa. Jednak większość z produktów nie pochodzi bezpośrednio z pól i sadów. Nie wiemy jaką drogę muszą przejść, gdzie są magazynowane, czy nie są sypane. Obecnie wiele firm składnia się do stosowania środków chemicznych żeby zabezpieczyć swoje płody rolne. Stosowanie ich wpływa negatywnie na nasze zdrowie.
Dlatego warto jest zainwestować w urządzenie Food Cleaner, które zadba o świeżość i czystość pożywienia.

Pomoc w Twojej kuchni

Food Cleaner pomoże Ci w myciu produktów spożywczych. Myjka do warzyw i owoców nie tylko oczyści je z brudu i kurzu. Jej największą zaletą jest to, że usuwa pestycydy, metale ciężkie oraz likwiduje bakterie i jaja pasożytów. Naukowcy przeprowadzili badania laboratoryjne potwierdzające jej skuteczność.
Myjka jest mała, nie musisz się martwić, że zajmie wiele miejsca w Twojej kuchni. Kiedy zaczniesz ją użytkować, szybko docenisz korzyści, które płyną z Food Cleaner. Wzrośnie poziom czystości żywności.
Jest bardzo prosta w użyciu. Należy napełnić zlew lub większe naczynie czystą wodą, wsadzić do niego produkty, a następnie wsunąć urządzenie i włączyć je. Po 3 minutach pracy proces zakończy się, a Ty możesz przystąpić do spożycia żywności. Myjka pozwala na skrócenie czasu mycia owoców i warzyw przy jednoczesnym podniesieniu jakości.
W Twoim domu znajduje się kobieta w ciąży, osoba cierpiąca na mocne problemy z żołądkiem lub alergik? Od teraz, dzięki użyciu myjki, będziesz spokojny, że podawane posiłki nie będą stanowić zagrożenia. Wszystkie zanieczyszczenia i bakterie znikną w łatwy sposób. Dzięki małym rozmiarom urządzenia możesz zabrać je na wakacje lub wyjazd służbowy. Zasilana jest akumulatorem. Zabierz ze sobą swoje bezpieczeństwo.

Funkcje jakie ma myjka do żywności Food Cleaner

Myjka do żywności Food Cleaner profesjonalnie oczyści każdy produkt spożywczy. Myjka umyje warzywa, owoce morza, mięsa lub fasole czy kasze. Dzięki połączeniu technologii ultradźwiękowej z ozonem możemy przeprowadzić skuteczne oczyszczanie jedzenia.
Myjka FoodCleaner wykona też dezynfekcje przedmiotów kuchennych.  
Cleaner myjka to nie tylko profesjonalne mycie żywności oraz zastawy. Możesz zdezynfekować przedmioty codziennego użytku bez potrzeby stosowania środków chemicznych. Telefon do etui, deski, nawet mycie zabawek przeznaczonych dla małych dzieci.
Ozonowo-ultradźwiękowa Food Cleaner poradzi sobie z zabrudzaniami oraz drobnoustrojami na smoczkach i butelkach. Teraz zyskasz całkowitą pewność, że przedmioty w otoczeniu Twojego dziecka będą sterylne. Możesz zapomnieć o wysypkach spowodowanych niedomytymi owocami. Zagrażające zdrowiu substancje chemiczne przestaną być problemem. 
Używanie myjki pozwoli, że zaoszczędzisz na wodzie, którą wcześniej musiałeś litrami zużywać żeby być pewny dokładnego mycia. Teraz wystarczy dowolne naczynie gdzie zmieści się myjka wraz z produktami lub przedmiotami i nie duża ilość wody.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku