Nie masz zbyt wiele czasu na to, by szlifować znajomość języków obcych, a może wolisz uczyć się na własnych zasadach? Poznaj zasady związane ze skuteczną nauką języka.

Korzystaj ze sprawdzonych aplikacji

Zamiast sięgać po książki w wersji papierowej, wybierz aplikacje, które pozwolą Ci w interaktywny sposób zdobywać kolejne kompetencje językowe. Takie aplikacje umożliwiają śledzenie postępów poczynionych w nauce języków, przez co w wygodny sposób dowiesz się, ile materiału opanowałeś. Zapomnij o noszeniu ciężkich książek, ponieważ teraz wszystko możesz zamknąć w wybranej aplikacji na telefon.
Taki sposób nauki – poprzez wykorzystanie najnowszych technologii – proponuje także Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna. Na zajęciach korzystasz z nowoczesnych rozwiązań, np. Moodle czy innych platform komunikacyjnych, które umożliwiają jednoczesne przechowywanie materiałów do nauki.

Studiuj zdalnie

Chcesz się rozwijać językowo, ale np. przez to, że masz pod opieką dziecko, nie masz czasu bywać na zajęciach? Postaw na studia przez Internet. Dzięki temu możesz być w dwóch miejscach równocześnie: w domu doglądając bliskich oraz na zajęciach. Wówczas będziesz robić to, co lubisz, a jednocześnie nie będziesz mieć uczucia, że coś omija Cię w życiu rodzinnym. Co więcej, w domowym zaciszu będzie Ci znacznie łatwiej zdobywać kolejne kompetencje.
Zdalnie możesz studiować np. filologię angielską – szczegóły na temat studiów znajdziesz na: https://ult.edu.pl/studia/filologia-angielska/. Interesującą propozycją są także studia na filologii niemieckiej. Zobacz, w jaki sposób możesz uczyć się języka Goethego, wchodząc na: https://ult.edu.pl/studia/filologia-niemiecka/.

Weryfikuj wiedzę u najlepszych

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby nauka języka obcego była efektywna, musi być systematyczna. Efekty Twojej pracy mogą zweryfikować doświadczeni specjaliści z Uczelni Lingwistyczno-Technicznej. Co więcej, decydując się na studiowanie na ULT, możesz zdobyć certyfikat językowy z języka angielskiego. Warto wiedzieć, że ULT to akredytowane Centrum Egzaminacyjne Pearson. Uczelnia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku pracy, stwarza możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego.

Postaw na praktykę!

Prawdziwym testem znajomości języka obcego będzie praktyczne zastosowanie języka. Taką możliwość stwarza Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna, która zapewnia praktyki językowe w zagranicznych placówkach. Co więcej, w ramach studiów możesz wybrać jedną spośród kilku specjalizacji, co może przybliżyć Cię do wymarzonego zawodu.
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku