Polskie góry to jeden z najpopularniejszych kierunków turystyki krajowej. Nic więc dziwnego, że w okresie wolnym od nauki dużo rodzin z dziećmi wybiera się w te rejony, żeby odpocząć od codziennego życia i spędzić wspólnie czas. Poza kwestią wyboru destynacji, równie ważnym jest, aby wybrać dobre zakwaterowanie. Hotele dla rodzin z dziećmi pozwolą nie tylko na wypoczynek, ale także zapewnią szereg atrakcji zarówno dla rodziców jak i dla ich pociech. Kombinacja wspaniałych górskich widoków i odpowiedniego miejsca noclegowego sprawi, że cała rodzina po spędzonym wspólnie wypoczynku wróci do codziennego życia z nową energią!

Wyjątkowe miejsce dla całej rodziny 

Hotel w górach dla rodzin położony na obrzeżach miasta Zakopane, otoczony zielenią jest świetnym miejscem dla całej rodziny. Nosalowy Dwór Resort & SPA idealna propozycja nie tylko dla tych, którzy pragną atrakcji Zakopanego. Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego zapewnia możliwość obcowania z naturą i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Hotel Nosalowy Dwór wyróżnia się rozbudowaną strefą SPA & Welness i wyjątkowo bogatą ofertą dla rodzin z dziećmi.

Ten bezpieczny hotel w górach zapewni najmłodszym szereg aktywności, a rodzicom możliwość odpoczynku i relaksu.

Obiekt posiada dwa, bogato wyposażone pokoje zabaw dla dzieci - Stonoga i Pinokio. W pomieszczeniach znajdują się małpi gaj i basen wypełniony kolorowymi kulkami - to wspaniałe miejsce aby wykorzystać nadmiar energii, którego najmłodsi mają pod dostatkiem.

Poza wspomnianymi powyżej, Nosalowy Dwór posiada również szereg innych atrakcji. W hotelu organizowane są animacje, w trakcie których najmłodsi są otoczeni opieką profesjonalistów, którzy zadbają o każdy szczegół. Dla dzieci zainteresowanych naukami ścisłymi przygotowywane są zajęcia z robotyki, podczas których pociechy uczą się poprzez zabawę. Dla tych, którzy są uzdolnieni plastycznie odpowiednie będą Wieczory ze sztuką - rodzinne warsztaty plastyczne.

Poza atrakcjami rozwijającymi sprawność intelektualną i kreatywność, zadbano również o ruch. Nosalowy Dwór to hotel rodzinny z basenem i strefą SPA dedykowaną najmłodszym. Strefa basenowa (ze specjalnym, płytkim brodzikiem dla dzieci) pozwoli zregenerować się po całym dniu aktywności. Wizyta w strefie Wellness to idealna okazja na zacieśnienie rodzinnych więzi przy okazji różnych relaksacyjnych zabiegów.

Relaks i wypoczynek 

W hotelu Nosalowy Dwór zadbano o najmniejszy szczegół, aby zapewnić odwiedzającym idealny wypoczynek. Obiekt zlokalizowany w samym sercu polskich Tatr oferuje przestronne pokoje inspirowane najlepszymi alpejskimi kurortami, które stanowią miejsca noclegowe dla 1000 osób.

W ofercie hotelu znajduje się kilka typów pokoi i apartamentów. Większość pomieszczeń odpowiednia jest dla dwóch osób (z możliwością dostawienia miejsca dla dziecka).

Hotel wpisuje się również w obecny trend EKO. Bezpośrednie sąsiedztwo Tatrzańskiego Parku Narodowego nakłada obowiązek ochrony zarówno środowiska naturalnego, jak i dorobku kulturowego regionu.

Nosalowy Dwór to doskonały hotel przyjazny dzieciom. Dzięki wielu atrakcjom pociechy w każdym wieku będą miały zapewnione różne ciekawe rozrywki, a rodzice będą mogli wypocząć, mając świadomość, że ich pociechy znajdują się pod profesjonalną opieką.

Obiekt Nosalowy Dwór znajduje się przy ulicy Oswalda Balzera 21d w Zakopanem. Jeżeli marzy wam się hotel z basenem dla dzieci w górach, już teraz możecie sprawdzić ofertę dla rodzin z dziećmi na stronie internetowej https://www.nosalowy-dwor.eu/rodzinnie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

zabawki
p??kolonie w ?odzi

Wersja do druku