Delonghi to firma rodzinna, która została założona w roku 1902 i była małym warsztatem przemysłowym we Włoszech. Mimo tego, że firma ta znana jest na całym świecie jako producent urządzeń domowych i kuchennych, to wciąż dba o wartości rodzinne i kultywuje je, łącząc je z nowatorskim podejściem. To właśnie dzięki temu nowe pokolenie wnosi wkład w działalność firmy i od ponad 100 lat klienci zachwycają się innowacyjnymi rozwiązaniami tego producenta, a także stylowymi urządzeniami AGD. Zapewne dla zdecydowanej większości osób delonghi to synonim ekspresów do kawy i niewątpliwie jest to słuszne skojarzenie, gdyż firma ta jest niezwykle rozpoznawalna pod tym względem i szczególnie ceniona. Dzisiaj jednak chcemy zastanowić się nad tym, jak sprawują się ekspresy delonghi i czy warto w nie zainwestować? Zachęcamy do lektury.

 

Ekspresy do kawy delonghi

Jeżeli mielibyśmy się zastanowić nad tym, czym wyróżnia się ta firma na tle konkurencji, z pewnością jako pierwsze jej atuty wymienilibyśmy zarówno niezawodność, jak i jakość. Należy zauważyć, że wszystkie ekspresy do kawy tego producenta podlegają bardzo rygorystycznym kontrolom jakości. Tak naprawdę każdy z ekspresów tej marki przychodzi odpowiedni test zanim trafi do sprzedaży. Ponadto na uwagę zasługuje również fakt, że wiele osób ceni te rozwiązania za stylowy wygląd i wspomnieć należy również o tym, że ekspresy do kawy delonghi otrzymały już bardzo wiele nagród za design. Co więcej - rozwiązania projektowe oraz klasyczne linie łączone są z nowoczesnym stylem i najwyższą jakością oferowanych produktów. Jednak na uwagę zasługuje fakt, że mimo tego, że producent dokłada wszelkich starań, by oferowane przez niego urządzenia były możliwie najwyższej jakości, nie da się ukryć, że niekiedy konieczny okaże się serwis delonghi - szczególnie wtedy, gdy zauważymy, że nasze urządzenie nie działa poprawnie i wymaga naprawy.

Jakość ekspresów do kawy delonghi

Jako doświadczony i wieloletni serwis delonghi śmiało możemy powiedzieć, że ekspresy do kawy tego producenta sprawują się całkiem nieźle. Do naszego serwisu trafiają jednak te urządzenia, które wymagają niekiedy całkowitych napraw, a innym razem wystarczy rutynowy zabieg czyszczący, by przywrócić im doskonałą jakość. Ponadto musimy wspomnieć, że modele tego producenta posiadają niezwykle przemyślaną konstrukcję i stworzone są w sposób przyjemny, jeżeli chodzi o wewnętrzną ingerencję. Serwis delonghi, który prowadzimy, jest oczywiście serwisem pogwarancyjnym, ale nasi serwisanci chętnie podejmują się napraw tego sprzętu, gdyż przebiegają one sprawnie. Mimo tego, że firma ta rozpoczynała swoją działalność od manufaktury zajmującej się piecami grzewczymi, z powodzeniem udało jej się przekształcić w inny rodzaj działalności i po dziś dzień tworzyć doskonałe ekspresy do kawy.

Czy warto zainwestować w ekspres delonghi?

Śmiało możemy powiedzieć, że coraz więcej osób decyduje się na zakup profesjonalnego ekspresu do kawy, by móc cieszyć się ulubionym napojem w domowym zaciszu. I z pewnością, obserwujemy to, jako serwis delonghi, że firma ta ma coraz więcej zwolenników na rynku, ze względu na liczne rekomendacje oraz popularność tej marki. Proponowane przez producenta urządzenia dostępne są w wariantach automatycznych, jak i kolbowy. Na uwagę zasługuje fakt, że tak jak już wspomnieliśmy, produkowane są od ponad 100 lat i ciągle wychodzą spod rąk włoskich profesjonalistów, którzy naprawdę znają się na kawie. Niezwykła precyzja wykonania tych ekspresów do kawy pozwala zadbać o każdy detal, dzięki czemu możemy mieć niemal pewność, że ekspres delonghi będzie nam służył przez wiele lat. Dostępny szereg funkcji pozwoli nam przygotować wyjątkowe kawy w zależności od naszych preferencji. Oczywiście mimo tego, że urządzenia te uznajemy za niezwykle solidne, nie bywają one całkowicie niezawodne, ale nasz serwis delonghi, który prowadzimy od wielu lat, z pewnością poradzi sobie z każdą awarią tego sprzętu.

Podsumowanie

Tak naprawdę jeżeli chodzi o wybór ekspresów do kawy, to mamy mnóstwo dostępnych opcji, którym warto przyjrzeć się bliżej. Jednak firma, o której mówimy, w sposób szczególny zasługuje na uwagę. Oczywiście spotykamy się z różnego rodzaju opiniami klientów, ale musimy wspomnieć, że jako serwis delonghi naprawy tych ekspresów do kawy w naszym wykonaniu oceniane są jako niezbyt problematyczne. Oczywiście stopień zaawansowania uszkodzonego urządzenia bywa różny, a niekiedy wynika z niewłaściwego użytkowania tego sprzętu lub doprowadzenia do pewnych zaniedbań. Jednak zawsze dokładamy wszelkich starań, by klienci w możliwie jak najkrótszym czasie mogli znów cieszyć się ulubioną kawą.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku