Marzy ci się piękna sylwetka i zarysowane mięśnie? W takim razie poznaj zabieg, jakim jest liposukcja Vaser Lipo.

Niemalże każdy z nas marzy o pięknej, szczupłej i wysportowanej sylwetce. Nie ma w tym jednak absolutnie nic dziwnego; w końcu osoby posiadające opisaną linię ciała czują się zdecydowanie bardziej pewne siebie i prą przez życie bez zbędnych kompleksów. Niestety, wyłącznie nieliczni mogą pochwalić się ciałem wyrzeźbionym na wzór najlepszych modelek czy też trenerów fitness. Jak się jednak okazuje, osiągnięcie wspomnianego celu bez konieczności mozolnych ćwiczeń oraz katorżniczej diety jest jak najbardziej możliwe. Z pomocą przychodzi nam bowiem zaawansowany technologicznie zabieg, jakim jest liposukcja Vaser Vipo.

Na czym polega liposukcja Vaser Vipo?

Liposukcja Vaser Vipo to innowacyjny typ zabiegów z zakresu liposukcji, który umożliwia osiągnięcie sprężystej, wysportowanej sylwetki. Jak to możliwe? Wszystko dzięki zastosowaniu ultradźwięków (UAL), które pozwalają na bezpieczne rozbicie tkanki tłuszczowej. Następnym krokiem jest natomiast przeszczepienie komórek (po uprzednim pobraniu) przy zachowaniu wyjątkowo niskiej traumatyczności. Dzięki efektowi termicznemu skóra obkurcza się i zmniejsza, a niekiedy ma miejsce nawet wyrównanie powstałych nierówności.

Co istotne to fakt, iż opisywany zabieg stanowi obecnie najmniej inwazyjny i zarazem najskuteczniejszy sposób na usunięcie tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała. Kolejnymi zaletami liposukcji Vaser Vipo jest bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa oraz wyjątkowo krótki czas rekonwalescencji.

Efekty mówią same za siebie

Jak zostało to już wspomniane, zabieg liposukcji Vaser Lipo może zostać przeprowadzony na niemalże każdej partii ciała, niemniej jednak miejscami najczęściej wskazywanymi przez pacjentów jest strefa obejmująca brzuch oraz talię, a nieco rzadziej również uda, klatkę piersiową, kolana, łydki, ramiona, pośladki czy też podbródek. Co jednak najważniejsze to fakt, iż zastosowanie Vaser Lipo pozwala na wyrzeźbienie wręcz idealnych rysów ciała, w tym m.in. krągłych, jędrnych piersi czy też pożądanego przez wiele osób „kaloryfera” na brzuchu. Jesteś ciekawy jak – w praktyce – prezentują się efektu zabiegu Vaser Lipo? W takim razie zajrzyj na stronę https://liposukcja.com.pl, gdzie znajdziesz zdjęcia "przed" i "po" Vaser Lipo.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku