Każdy miewa w życiu różne wpadki. Niektóre z nich są źródłem wstydu na długie lata, niektóre stają się zabawnymi anegdotami. Sprawdziliśmy jakie wpadki znanych osób najbardziej rozbawiły Internautów. Co o nich myślicie? 

 

Biała twarz, czarne ręce

Lucy Regler przydarzyła się wpadka, której chciałaby uniknąć każda kobieta. Stylistka i modelka plus size zapragnęła nadać swemu ciału nieco letniej opalenizny. Nie chcąc narażać jasnej cery na promienie słoneczne, zdecydowała użyć samoopalacza. Jak wielkie było jej zdziwienie, gdy rano obudziła się z niemal czarnym ciałem i kontrastująca z nim białą twarzą, na którą nie nałożyła produktu. Jest to nauczka dla nas wszystkich: zawsze dokładnie czytajmy etykietę kosmetyku, a samoopalacz rozprowadzajmy równomiernie na całe ciało. 

Zbyt skąpe bikini

Wpadki zdarzają się też celebrytom. Na jeden ze swoich urlopów Doda kupiła nowy strój kąpielowy, czym od razu pochwaliła się fanom za pomocą social mediów. Uwagę obserwatorów wokalistki przykuł jednak nie oryginalny fason stroju, a fakt, że był on… za mały. Na jednym zdjęciu widoczne było bowiem, że bikini jest tak skąpe, że aż nie zakrywa miejsc intymnych artystki. Auć! To dopiero wpadka!

Dwa różne buty 

Wpadkę modową zaliczył również Jarosław Kaczyński. Na jedną z uroczystości założył on bowiem dwa różne buty! To modowe faux pas nie pozostało niezauważone. Internauci przez tygodnie prześcigali się w wymyślaniu śmiesznych memów na ten temat. No cóż… prawdopodobnie polityk śpieszył się, wychodząc z domu lub kompletnie nie widział różnicy między dwoma modelami butów. 

Wpadka w telewizji

Na wpadki uważać muszą przede wszystkim dziennikarze nadający “live”. Nie raz zdarzyło się bowiem, że występujący przed kamerą lub nagrywający w studio dziennikarz powiedział do mikrofonu coś, czego nie powinni usłyszeć widzowie lub słuchacze. Taka wpadka zdarzyła się chociażby podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Jeden z komentatorów, myśląc, że wyłączył mikrofon, zwrócił się do kolegi. Tym samym widzowie mogli usłyszeć komentarz dot. meczu pełen wulgaryzmów


Najczęściej zadawane pytania



Podobne artykuły:


Wersja do druku