Szuflady to część umeblowania domu, która sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Najbardziej zdają się pasować do kuchni, gdzie trzeba przechowywać żywność oraz narzędzia kuchenne. Jednak o tym, czy dany model będzie praktyczny decyduje coś więcej, niż tylko wygląd zewnętrzny i pojemność. Mowa tutaj o rodzaju systemów do szuflad, dzięki którym kuchnia będzie spełniać swoje funkcje i służyć latami. Żeby kuchnia mogła być pomieszczeniem służącym do przechowywania, ale również gotowania i łatwego użytkowania dla wszystkich domowników, potrzebne są do tego odpowiednie meble. Takie szuflady z pewnością zapewniają swobodę w działaniu oraz pomagają w dobrej organizacji przestrzeni. Żeby dokonać tego w swoim domu, przydadzą się systemy szuflad BLUM. Dzięki nim urządzić można swoją wymarzoną kuchnię, która spełni najbardziej wymagające oczekiwania.

Właściwości systemów szuflad BLUM

Najbardziej charakterystycznym elementem systemów szuflad BLUM jest ich mechanizm. Dzięki specjalnym prowadnicom szuflady automatycznie otwierają się i zamykają. To sprawia, że uchwyty czy klamki są zbędne, co znacznie zwiększa kuchenną przestrzeń oraz dodaje wystrojowi większej nowoczesności. Dzięki zastosowaniu tego systemu można całkowicie ukryć szafki i szuflady kuchenne, tworząc połyskującą ścianę. Używanie systemów szuflad BLUM jest proste i intuicyjne. Wystarczy delikatny nacisk, a szuflada automatycznie się otworzy lub zamknie bez jakiegokolwiek dźwięku. Ponadto nie ma znaczenia, z jaką siłą szuflada zostanie pchnięta. Dzięki nowoczesnemu systemowi hamowania, systemy szuflad BLUM zwalniają i zapobiegają głośnym trzaskom.

Szeroki wybór systemów szuflad BLUM

System szuflad BLUM to nie tylko gwarancja komfortowego użytkowania, ale również ogromny wybór w zależności od preferencji. Producent zadbał o to, by każdy mógł skorzystać z systemów szuflad BLUM i dzięki temu w ofercie można znaleźć prowadnice w kilku rozmiarach. Zarówno duża domowa, jak i mniejsza kuchnia, mogą zostać urządzone w najwyższym standardzie. Co równie ważne, w zależności od modelu, obciążenie szuflad z systemem BLUM może sięgać nawet do 80 kg, co sprawia, że praktycznie wszystko może zmieścić się w ich wnętrzu bez obawy o zepsucie się mebla.

Oferta producenta to nie tylko prowadnice, ale również boki do szuflad, mocowania frontów czy tylnych ścianek. Połączenie tych elementów tworzy niezawodny system szuflad BLUM, który sprawdzi się w każdym domu.

Jakość na długie lata

Dzięki materiałom, z jakich zostały wykonane systemy szuflad BLUM, każdy może być pewien, że inwestuje pieniądze na długie lata. Stal to niezwykłe tworzywo, które nie dość, że odporne jest na rdzę, to przez długie lata zachowuje wszystkie swoje właściwości. Dodatkowe pokrycie lakierem zapewnia ochronę oraz trwałość. Warto także wspomnieć o szklanych elementach, które również należą do zestawu systemów szuflad BLUM. Zastosowanie tego surowca nie tylko dodaje kuchni nowoczesności, ale znacznie ułatwia utrzymanie szuflad w czystości. W ofercie producenta dostępne są różne szkła, np. o satynowym i połyskującym wykończeniu.

Systemy szuflad BLUM to gwarancja jakości, która znana jest już od 60 lat na całym świecie. Austriacki producent to ceniony gracz na rynku mebli kuchennych, a jego systemy szuflad zdobywają coraz większe uznanie dzięki niesamowitemu komfortowi w użytkowaniu i precyzji wykonania.

Dodatkowym atutem jest szeroki wybór kolorystyczny oraz rozmiarowy. Dzięki temu każdy, kto jest zainteresowany systemami szuflad BLUM, może zdecydować się na montaż i zmianę swoich mebli na zupełnie inne, nowoczesne i użytkowe jednocześnie. 

Źródło zdjęć: Canva


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku