Spacerówki to najchętniej wybierane wózki dziecięce, co wynika z ich wielu zalet. Wybór jest ogromny, więc aż trudno zdecydować się na konkretny model.

Warto jednak pomyśleć o tym z dużym wyprzedzeniem czasowym, zamiast kompletować wyprawkę na ostatnią chwilę. Każdej młodej mamie można śmiało polecić spacerówkę Cybex Balios S, która cieszy się ogromną popularnością. Pora zastanowić się nad ty, z czego to dokładnie wynika i czy rzeczywiście warto zainwestować właśnie w ten model wózka dziecięcego.

Co przemawia za wyborem wózka Cybex Balios S?

Jeśli ktoś szuka uniwersalnego wózka dziecięcego, to powinien zainteresować się modelem Cybex Balios S, który ceniony jest między innymi za swoją lekkość i zgrabność. Młode mamy z pewnością to docenią, bo ciężki i masywny wózek to szereg problemów. Pojawiają się one już podczas podbijania wózka w celu pokonania krawężnika, nie mówiąc już o tym, jak męczące jest wniesienie takiego wózka po schodach. W połączeniu z torbą wypełnioną akcesoriami i maluszkiem waży sporo, dlatego powinien być jak najlżejszy. Spacerówka Cybex Balios S ma tylko 11 kilogramów, korzystanie z niej jest bardzo komfortowe. Nie ma też problemu ze spakowaniem wózka do samochodu, łatwo się go składa. Nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu, dlatego zmieści się nawet do małego bagażnika. Zbędne są nawet foteliki samochodowe, bo można kupić wózek 3w1, który jest wzbogacony o gondolę i fotelik. Taki funkcjonalny wózek pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy, posłuży przez długi czas. Może być używany już przez najmłodszych, a po szóstym miesiącu życia wystarczy przesiąść się z gondoli na spacerówkę .


Sprawdź także wózki marki Vexpi

Wózek dziecięcy Cybex Balios S zapewnia prostą regulację oparcia, co stanowi kolejną zaletę. Możliwe jest nawet całkowite rozłożenie oparcia spacerówki, co pozwala na wożenie dziecka w pozycji leżącej. W przypadku noworodków jest to optymalne rozwiązanie. W systemie rozkładania oparcia nie ma niczego skomplikowanego, można redukować go przy użyciu jednej ręki. Na korzyść Cybex Balios S przemawiają też wbudowane amortyzatory, które skutecznie absorbują wstrząsy, co oczywiście przekłada się na większy komfort dla maluszka. Wózek sprawdzi się wobec tego do jazdy nie tylko po mieście, ale można go zabrać ze sobą w podróż i jeździć nim po różnego rodzaju nawierzchniach. Młode mamy mogą mieć pewność, że prowadzenie tego wózka będzie niezwykle wygodne nawet w przypadku nierówności. Można też liczyć na pojemny kosz, co ułatwia przewożenie zakupów. Jako że w wózku Cybex Balios S hamulce znajduje się blisko stopy, ułatwia to zatrzymywanie ich. Budka w wózka jest bardzo głęboka, dzięki czemu świetnie osłania dziecko, chroniąc je przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych w postaci wiatru czy promieniowania słonecznego. Wózek jest też wyposażony w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, rączkę z czterema stopniami regulacji.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

spacer?wka
w?zek dzieciecy

Wersja do druku