Jesteśmy wierni proekologicznej polityce dlatego nasze solidne stoły drewniane tworzymy z drewna pochodzącego z racjonalnych upraw. Zależy nam na realnej ochronie środowiska, która poparta jest konkretnymi działaniami a nie sloganami. Meble z litego drewna są synonimem najwyższej jakości i trwałości, obok których nie sposób przejść obojętnie.


 

Stół drewniany - klasa sama w sobie

Drewniane meble swoja unikalną trwałość uzyskują poprzez zastosowanie drewna olejowanego lub pokrytego farbą wodną. Dzięki delikatnej warstwie, która ma na celu wyeksponowanie drewnianej struktury, łatwo można dostrzec dekoracyjne sęki oraz słoje. Naturalny materiał daje wiele możliwości, dzięki którym możemy cieszyć się unikatowymi meblami, które są nie tylko stylowe ale przede wszystkim solidne i ponadczasowe.

Drewniany stół – serce jadalni

Świadomi tego, jak ważnym jest znalezienie stylowego stołu drewnianego, który swym wyglądem dostosuje się do stylu panującego w mieszkaniu, stworzyliśmy kolekcję, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom naturalnego i ponadczasowego wykończenia. Nasza bogata oferta na https://meblezych.pl/stoly jaka są bez wątpienia stoły drewniane do jadalni z litego drewna dębowego oraz sosnowego jest idealnym wyborem, jeśli chcesz wprowadzić do swych czterech ścian ciepła biel oraz subtelne frezy. Tego typu rozwiązanie pozwoli stworzyć wyjątkową aranżację mieszkania zarówno w stylu prowansalskim jak i rustykalnym. Praktyczne i niezwykle funkcjonalne meble z drewna sosnowego dzięki swej bogatej gamie rozmiarów świetnie odnajdą się także w mniejszych przestrzeniach mieszkań i domów.

Stół drewniany rozkładany dla wymagających

Stół rozkładany to uniwersalna propozycja, która sprawdzi się zarówno w dużych salonach jak i ciasnych kawalerkach. Stół z drewna sosnowego lub dębowego to podstawa, która pozwoli na wykorzystanie ich maksymalnej powierzchni bez rezygnowania z wygody. Stoły z drewna dedykowane są osobom, które cenią częste przebywanie wśród dużego grona rodziny lub znajomych. Ten niezastąpiony mebel sprawdzi się również jako okazałe biurko, kiedy nie posiadasz w mieszkaniu własnego gabinetu.

Stół rozkładany – solidny i praktyczny

Odpowiednia pielęgnacja stołu drewnianego, przekłada się na przedłużenie jego żywotności. Zrezygnuj z używania chemicznych środków, które uszkadzają jego niesamowitą strukturę. Do czyszczenia mebli z litego drewna rekomendujemy zastosowanie wilgotnej ściereczki z mikrofibry, która w bezpieczny i skuteczny sposób zadba o jego unikalność.


 

 

 

undefined

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku