Auto to powszechny środek transportu, pozwalający przemieszczać się na duże odległości. W czasie jazdy samochodem ważne jest zapewnienie sobie pewnego chwytu, co umożliwia zachowanie pełnej kontroli nad pojazdem na drodze, a tym samym - bezpieczeństwo. W trakcie jazdy świetnym rozwiązaniem jest użytkowanie nowoczesnych rękawiczek na rzep. Zobacz, czym różnią się od klasycznych akcesoriów, stosowanych głównie w okresie jesienno-zimowym. 

 

Jakie są zalety jazdy w rękawiczkach samochodowych?

Czy wiesz, dlaczego warto zainteresować się zakupem rękawiczek samochodowych? Wśród najważniejszych zalet związanych z tym rozwiązaniem jest poprawa bezpieczeństwa. Ich cechą charakterystyczną jest doprowadzenie do tego, że brak jest bezpośredniego kontaktu skóry dłoni z powierzchnią kierownicy czy gałką zmiany biegów, co ogranicza problem ze ślizganiem się – na przykład w sytuacji osób, których skóra dłoni intensywnie się poci, przez co jest ciągle śliska. Ponadto rękawiczki samochodowe gwarantują pewniejszy chwyt, a zatem zwiększają komfort prowadzenia auta. Pochłaniają pot, poprawiając wygodę kierowcy.

 

Czarne rękawiczki samochodowe do telefonu – akcesoria wykorzystujące zaawansowane technologie

Rękawiczki Napo Gloves, charakteryzujące się wykorzystaniem technologii dotykowej Napotouch, cechują się komplementarnością względem urządzeń mobilnych. Świetnie współgrają z ekranami dotykowymi – smartfon czy tablet obsłużysz bez konieczności każdorazowego zdejmowania rękawiczek. Co ważne, możesz spokojnie używać ich podczas codziennego korzystania z bankomatu, nawigacji samochodowej czy miejskiego biletomatu. Wygodne zapięcie na rzep umożliwia ich wygodne zakładanie i zdejmowanie, w zależności od bieżących potrzeb. Dzięki nim spędzanie czasu za kierownicą to czysta przyjemność! Rękawiczki Napo Gloves kupisz w sklepie internetowym https://napogloves.pl/rekawiczki-samochodowe/.

 

Skóra naturalna – wytrzymały, elegancki i trwały materiał

Rękawiczki samochodowe Napo Gloves wyprodukowano z miękkiej i przyjaznej w dotyku, a zarazem najwyższej jakości skóry owczej. Doskonałe wyprofilowanie oraz wyposażenie w zapięcie sprawiają, że akcesoria te świetnie pasują do dłoni, zapewniając komfort przez cały dzień. Trwały i elegancki materiał odpowiada za to, że rękawiczki dopełniają zarówno oficjalnych, jak i smart casualowych stylizacji mężczyzn, podkreślając w sposób widoczny dla otoczenia ich pasję motoryzacyjną oraz znajomość świata mody. Elegancka skóra naturalna i dobrze dobrane detale zapewniają przewiewność oraz wygodę chwytania - zarówno urządzeń mobilnych, jak też kierownicy auta. Modele rękawiczek dla kierowców leżą na dłoniach niczym druga skóra. Zapewniają stylowe dopełnienie męskiej garderoby.

undefined

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

rękawiczki

Wersja do druku