Gadżety reklamowe przyjmują ostatnimi czasy coraz ciekawsze formy i postacie. Nie ma co się dziwić, zwykły długopis z logo nikogo już nie zaskakuje i nie przykuwa on już uwagi. Trzeba czegoś lepszego, większego, a przede wszystkim nowocześniejszego i bardziej przystającego do obecnych czasów. A nie ma nic lepszego niż power bank reklamowy. Czym on jest i jak wybrać takie urządzenie?

Czym jest power bank reklamowy?

Każdy przedsiębiorca, który wybiera gadżety reklamowe, doskonale wie, że muszą to być rzeczy przydatne, praktyczne oraz efektowne. Muszą one przykuwać uwagę klienta, lecz również zatrzymać ją na dłuższy czas. Gadżety reklamowe, które szybko zostaną zapomniany i wrzucone na samo dno szuflady, z pewnością nie będą spełniały swojego zadania.

Warto więc przyjrzeć się temu, jak prezentuje się power bank reklamowy. Jest to urządzenie, którego jedynym zadaniem jest magazynowanie energii mogącej posłużyć do naładowania np. telefonu komórkowego. I choć lista jego możliwości jest bardzo ograniczona, to jednak jak się okazuje, jest to niezwykle ważna funkcja. Pozwala bowiem znacznie wydłużyć działanie smartfona na jednym ładowaniu z gniazdka elektrycznego.

Jak powinno się wybierać reklamowe power banki?

Jak zatem widać, zasadność używania gadżetu reklamowego w postaci power banka, jest właściwie bezdyskusyjna. Niestety niewielu przedsiębiorców wie, jak taki gadżet powinno się wybierać. Od czego zatem warto zacząć?
Zdecydowanie najważniejszą sprawą jest oczywiście jego pojemność. Power bank, czyli bank energii, musi być w stanie pomieścić wystarczającą jej ilość. Przyjmuje się, że musi on być w stanie czterokrotnie naładować przeciętny telefon. Równie ważną kwestią jest także jakość wykonania obudowy tego urządzenia. Musi ona być przede wszystkim mocna i odporna na uszkodzenia, ale to nie oznacza, że nie może należeć do grupy jaką są gadżety ekologiczne.

Na koniec warto jeszcze pamiętać o tym, że dobry gadżet reklamowy to nie tylko kwestie użytkowe, lecz również estetyczne. Jak zatem wybrać power bank pod tym kątem? Przede wszystkim trzeba pamiętać o odpowiednim sposobie nanoszenia loga na jego obudowę. W przypadku modeli plastikowych poleca się po prostu nadrukowanie loga. Jeśli jednak wybierze się model nieco droższy z metalową obudową, doskonałym rozwiązaniem może okazać się logo grawerowane.
Duża obudowa power banka to także świetne możliwości jeśli chodzi o estetykę i umieszczenie na nim informacji handlowych. Oprócz loga można bowiem z powodzeniem na obudowie tego urządzenia zmieścić nazwę firmy, jej charakterystyczną grafikę, czy też nawet całe hasło reklamowe. Możliwości w tym wypadku są naprawdę bardzo duże i warto z nich korzystać.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

prezent dla ch?opaka

Wersja do druku