Jedną z form wsparcia finansowego dla polskich rodzin, jakie ostatnimi czasy przygotowało państwo, są bony turystyczne. Celem programu jest ożywienie branży turystycznej. Dla polskich rodzin najważniejsze jest natomiast to, że bon turystyczny pozwala im obniżyć wydatki o kilkaset złotych. Zarezerwuj nocleg na Noclegi.pl o minimalnej wartości 500 zł, zapłać bonem turystycznym online i zyskaj dodatkowo 30 zł zniżki
 
  1. Gdzie można zrealizować bon turystyczny?
  2. Obiekty przyjmujące bony turystyczne w Zakopanem
  3. Wyszukiwarka noclegów akceptujących bon turystyczny
Wartość bonu turystycznego wynosi 500 złotych. Jest to kwota, która przysługuje na każde dziecko (chodzi o dzieci, które nie mają ukończonych 18 lat). Tego typu wsparcie wypłacane jest jednorazowo i może zostać wykorzystane na pokrycie wydatków związanych z turystyką. Oprócz opłacenia hotelu bon pozwala również opłacać imprezy turystyczne, obozy sportowe oraz kolonie.

Gdzie można zrealizować bon turystyczny?

Chociaż mogłoby się wydawać, że dla branży turystycznej bony będą świetnym rozwiązaniem i każdy obiekt zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przyjmować takie płatności, turyści mają czasami problem ze znalezieniem odpowiedniego hotelu. Warto więc sprawdzić, bon turystyczny gdzie wykorzystać i zawczasu zarezerwować noclegi dla całej rodziny. Przyda się do tego lista bon turystyczny, która obejmuje obiekty dysponujące wolnymi noclegami i jednocześnie akceptującymi bony od państwa. W niektórych obiektach osoby korzystające z bonów mogą liczyć na dodatkowe zniżki.

Obiekty przyjmujące bony turystyczne w Zakopanem

Warto więc sprawdzić, gdzie najlepiej wykorzystać bon turystyczny, szczególnie jeżeli pozwoli to uzyskać dodatkowy rabat. Wielu turystów jako miejsce na spędzenie długiego weekendu lub wakacyjnego wypoczynku wybiera Zakopane. Można tu spędzić czas aktywnie lub odpoczywając i na pewno nie będzie się narzekało na nudę. W zakładce Zakopane bon turystyczny zebrano wszystkie obiekty z tego miasta, w których można zapłacić otrzymanym bonem. Wśród nich znajdziesz między innymi eleganckie wille, nowoczesne apartamenty, klasyczne pensjonaty i inne obiekty.

Wyszukiwarka noclegów akceptujących bon turystyczny

Udostępniona w sieci baza noclegowa zus pozwala sprawdzić, czy obiekt przyjmuje bony. Coraz więcej pensjonatów dołącza do tej grupy, dzięki czemu bony można wykorzystać w wielu miejscach. Aktualna lista bon turystyczny jest również dostępna w popularnej wyszukiwarce noclegów. Skorzystaj z niej, aby sensownie wykorzystać przyznany bon turystyczny i spędzić udane wakacje wspólnie z całą rodziną. Wyszukiwarka obejmuje wszystkie popularne rejony.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku