Kameralne i zaciszne miejsce na pograniczu Warmii i Mazur, które zostało stworzone z myślą o miłośnikach dzikiej przyrody ceniących sobie ciszę i spokój oraz bezpośredni kontakt z naturą, a także o tych, którzy lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Czeka tu na Ciebie 25 hektarów niepowtarzalnego i urozmaiconego zielonego terenu, 7 hektarów stawów rybnych, ponad hektar lasu oraz kameralny, dwa całoroczne domki z dostępem do jeziora. To wszystko tylko dla Ciebie i Twoich bliskich.

Miła Dolina oddalona jest około 5 km od centrum Miłakowa, zaledwie 48 km od Olsztyna oraz 43 km od Ostródy. Jest to idealne miejsce na całoroczny wypoczynek dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół czy fanów nurkowania, sprawdzi się także na wędkarskie wyprawy. W naszych stawach znaleźć można prawdziwe okazy - karpie, leszcze, karasie, płocie, sumy, sandacze, liny, szczupaki, okonie i jesiotry.

W Miłej Dolinie znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do spędzenia udanych wakacji na Mazurach. Luksusowy domek typu bliźniak z własną linią brzegową mieści łącznie 12 osób. Składa się on z dwóch niezależnych części – każda posiada osobne wejście i może być wynajęta samodzielnie lub jako całość. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi Goście mogli poczuć się tu jak w domu. Bogato wyposażone wnętrza zapewniają komfort wypoczynku o każdej porze roku. Z okien roztacza się malowniczy widok na pobliskie zielone tereny, stawy i hodowlę danieli. Czyste powietrze zachęca do spacerów i poznawania okolicy. Na najmłodszych czeka plac zabaw.

Dysponujemy również drugim obiektem, położonym nieopodal. Jest to domek przeznaczony dla 6-8 osób dostępny od maja do września. Dołożyliśmy wszelkich starań, żebyś poczuł się tu, jak w domu. Komfortowe wyposażenie oddanego niedawno do użytku domku sprawia, że poza dobrym humorem nie musisz niczego więcej zabierać ze sobą. Salon z kominkiem, 3 sypialnie, łazienka z prysznicem, wc, w pełni wyposażona kuchnia. To wszystko czeka na Ciebie w Miłej Przystani. Przystań więc na chwilę i spędź u nas niezapomniane chwile.

Odkryj dziką naturę na Mazurach

Pragniemy zachować kameralność i wyjątkowość tego miejsca. Wokół naszych domków czeka na Ciebie i Twoich bliskich 25 hektarów przyrody. Z okien rozpościera się widok na zagrodę danieli, pagórkowate łąki, stawy oraz jezioro Mildzie z urozmaiconą linią brzegową. Miła Dolina pełna jest zwierząt: sarny, hodowlane daniele, zające, borsuki, kaczki, łyski, łabędzie, ptaki drapieżne, kuny, łasice, kormorany, czaple, lisy, perkozy, motyle. Można je podziwiać z dwóch punktów obserwacyjnych zlokalizowanych na wzgórzach Miłej Doliny. Wieczorem z tych punktów rozpościera się przepiękny widok na zachodzące słońce, a w nocy na niebo pełne gwiazd. Na miłośników wędkarstwa czekają bogato zarybione stawy. Zadbaliśmy także o urozmaicenie terenu zielonego, sadząc dużą ilość drzew - dęby, lipy, brzozy, tuje, świerki, modrzewie. Nie czekaj, zarezerwuj swój pobyt już dziś i ciesz się wypoczynkiem na łonie dzikiej natury.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

wyposa?enie kuchni

Wersja do druku