Wiele kobiet decyduje się na regularne farbowanie swoich włosów - niezależnie od tego, czy siwieją, czy po prostu lepiej czują się w innej oprawie twarzy. Niestety, klasyczne farby zwykle zawierają mnóstwo chemicznych dodatków, niszczących strukturę włosa. Farba Herbatint to bezpieczna alternatywa - ma świetny, naturalny skład. Pomimo to - dobrze pokrywa i długo utrzymuje się na włosach.


Naturalna koloryzacja

Zniszczone, suche, łamliwe włosy, rozdwojone końcówki... Jeśli zostaną one potraktowane silną farbą z popularnym składem, ich stan może się dodatkowo pogorszyć. Na szczęście, nawet kobieta o delikatnych włosach nie musi rezygnować z farbowania. Farba Herbatint jest również dobrym wyborem dla pań, które cenią życie zgodne z naturą - świadomie wybierają stosowane kosmetyki. W produktach Herbatint nie znajdują się popularne, choć szkodliwe składniki: SLS, parabeny, rezorcyny, amoniak, alkohol. Farby nie zawierają też zbędnych dodatków zapachowych.

Organiczne farby Herbatint

Czy naturalne kosmetyki są mniej skuteczne? Niekoniecznie! Każda farba Herbatint zawiera wyciągi roślinne, które pielęgnują włosy. Jednocześnie jednak gwarantuje żywy i trwały kolor. Dostępne są odcienie blondu, brązu, czerni, czerwieni i inne. Bogata paleta barw pozwala na dostosowanie produktu do osobowości i podkreślenie kobiecej urody. Uwaga - farby nadają się nawet dla osób o wrażliwej skórze głowy. Są przetestowane dermatologicznie. Wartą poznania linią farb jest Vegetal Color, które pozwalają na organiczną koloryzację, która jest wegańska i przyjazna środowisku. Zostały opracowane na podstawie wysokiej jakości roślin barwiących, uprawianych w Indiach, w nawiązaniu do metod ajurwedyjskich. Produkty te umożliwiają wykonanie domowego zabiegu koloryzacji i pielęgnacji - kompleksowego i profesjonalnego. Do dyspozycji jest osiem mieszanek roślin, zapewniających osiągnięcie różnych odcieni włosów.

Inne produkty kosmetyczne Herbatint

Farby Herbatint nie są jedynym produktem oferowanym przez markę. Linia pielęgnacyjna zawiera naturalne kosmetyki myjące i odżywiające. Dostępne szampony i odżywki mają za zadanie podkreślić uzyskany kolor. Pełnią również podstawową funkcję - przywracają włosom piękny wygląd, rozświetlają, rewitalizują, odbudowują. Wśród nich jest m.in. szampon naprawczy z olejem z nasion Moringa oraz odżywka z tej samej serii, aloesowy szampon normalizujący dla przesuszonych i farbowanych włosów, rumiankowy szampon przeznaczony do mycia jasnych włosów oraz Królewska Odżywka w kremie, która intensywnie odżywia.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Jak pofarbowa? w?osy w domu

Wersja do druku