Moda się zmienia. Wraz z nadejściem nowego sezonu zalewają nas nowe modele, kroje oraz kolory, które są promowane jako „ostatni krzyk mody”. Ubrania są nie tylko potrzebą, ale mogą być przede wszystkim dobrą zabawą. Dzięki nim możemy dodawać sobie pewności siebie, ukrywać mankamenty oraz podkreślać zalety. Ponadto, każdego dnia możemy wyglądać zupełnie inaczej, jeśli tylko przyjdzie nam na to ochota. Jeśli masz już dosyć swoich starych ubrań i pragniesz zmian – zrób to! Pokażemy Ci jak.

Śledź modowe trendy w sieci

W popularnych „sieciówkach” wybór ubrań jest ogromny. Ponadczasowa klasyka, vintage, retro, streetwar, styl basic czy może ekstrawaganckie formy? Przed pójściem na zakupy warto przemyśleć w czym najlepiej będziemy się czuć. Dlatego właśnie pierwsze kroki powinniśmy skierować do sieci. Na Instagramie, Pintereście czy YouTube znajdziemy całe mnóstwo inspiracji. Oczywiście nie musimy decydować się tylko na jeden typ ubrań. Obecnie ze swobodą można łączyć np. sportowe dresy z błyszczącymi, eleganckimi dodatkami. Wszystko zależy od tego w czym będziesz się najlepiej czuć!

Jeśli jesteśmy niezdecydowani, warto przygotować listę. W czym wolisz chodzić do pracy? W jakich ubraniach się widzisz na imprezie lub na randce? Odpowiedz na te pytania i weryfikując zawartość szafy, spisz ubrania niezbędne do stworzenia swoich idealnych outfitów. Ważne jest również to, aby pozbyć się zbędnych rzeczy zalegających w szafie. Pamiętajmy, że są osoby, które mogą pokochać nasze stare ciuchy. Podziel je na te, które warto sprzedać oraz te, które możesz oddać za darmo lub np. zanieść na „wymiankę”. Gromadzenie zbyt dużej ilości ubrań nie służy budowaniu swojego indywidualnego stylu.

Zorganizuj swoje finanse

Skąd wziąć pieniądze na nowe ubrania i dodatki. Trudno się nie zgodzić, że moda bywa droga. Jednak istnieje kilka sposobów, na korzystną wymianę zawartości swojej szafy.

  1. Sprzedaj ubrania, których już nie nosisz. Wystarczy wrzucić je na portal zajmujący się tego rodzaju działalnością;
  2. Skorzystaj z wygodnej pożyczki na raty, którą możesz wziąć online bez wychodzenia z domu. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia;
  3. Korzystaj z sezonowych wyprzedaży oraz obniżek. Gorący czas to szczególnie ten w grudniu, styczniu oraz lipcu i sierpniu;
  4. Nie bój się ubrań z drugiej ręki. Wiele tanich perełek możesz znaleźć w coraz popularniejszych second handach.

Gdzie szukać najlepszych cen? Oczywiście online!

Ceny online są dużo bardziej atrakcyjne niż te w sklepach stacjonarnych. Obecnie powstało również wiele lumpeksów, które sprzedają ubrania online. Jeśli chcesz kupować online, pamiętaj jednak, aby zawsze czytać dokładne wymiary produktów oraz skład materiału, z którego został wykonany. Jeśli wytrwale będziesz szukać okazji, możesz znaleźć wiele perełek w korzystnych cenach. Dzięki pożyczce na raty, zakup ich od ręki nie będzie problemem, sprawdź https://www.provident.pl/dopasowana/pozyczka-z-miesieczna-rata!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Pikling wędzony wartości odżywcze
Czy ryba w occie tuczy
social media

Wersja do druku