Wyciskarka Kuvings Evo820 to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa. Pozwala w łatwy i wygodny sposób pozyskać świeży sok. W odróżnieniu od starszych wersji wyciskarka Kuvings posiada znacznie szybszy proces przygotowania soków. Została opracowana, tak aby była łatwa w użyciu i czyszczeniu.


Wyciskarka Kuvings to bardzo dobry wybór nie tylko ze względu na jakość otrzymywanych soków i wygodę w używaniu, ale również dzięki nowoczesnemu designowi, będzie idealnym dopełnieniem kuchni. Ponadto trzymając wyciskarkę pod ręką, możesz w każdej chwili z niej skorzystać i przygotować pyszny sok dla siebie, czy nawet gości.

Jakie funkcje posiada wyciskarka?

Chcesz dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych? Koniecznie pij soki ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Dzięki wyciskarce będziesz miał taką możliwość. Urządzenie zapewnia łatwe wyciskanie bez drobnego krojenia, które jest możliwe dzięki większemu i bezpieczniejszemu wlotowi Flip Gate. W skład zestawu wchodzi również zestaw dodatkowych sit do lodów i koktajli. Dobrze zaostrzone ostrza sprawią, że wyciskarka Kuvings Evo820 poradzi sobie z najtwardszymi warzywami i owocami. Dodatkowo wzmocniona misa i pokrywa są bardzo wytrzymałe i nie zepsują się po kilku użyciach. Misa oraz pozostałe części są bardzo łatwe w czyszczeniu, dzięki nowej budowie i powiększonemu otworowi pulpy.

Najważniejsze cechy wyciskarki Kuvings Evo820

  • - urządzenie jest średniej wielkości, bo waży tylko 7 kg

  • - wymiary prezentują się następująco: 220 × 160 × 490 mm

  • - wyciskarka wykonuje 50 obrotów na minutę

  • - moc silnika wynosi 240 W

  • - jest to wyciskarka pionowa, jednoślimakowa

 Dlaczego warto wybrać wyciskarkę Kuvings?

Na rynku istnieje ogromny wybór wyciskarek, jednak wybierając wyciskarkę Kuvings Evo820 masz synonim innowacyjności i jakości. Od 40 lat koreański producent tworzy praktyczne i nowatorskie sprzęty, które cieszą się swoją popularnością na całym świecie. W Polsce wyciskarka Kuvings jest ceniona już od 5 lat i zyskuje nawet nieprzerwane Złote Laury Konsumenta. Producent marki stawia na najwyższą jakość materiałów oraz wykonania, a co za tym idzie, sprzęt będzie służył długie lata. Dodatkowo właściciel marki daje aż 10 lat gwarancji na wszystkie elementy. Warto zaznaczyć, chcąc cieszyć się jej 100% wydajnością, warto co 1,5 roku wymieniać silikony. Jest to koszt zaledwie 30 złotych, a praca urządzenia znacznie się poprawia.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma positrim

Wersja do druku