Horrory to jeden z tych gatunków filmowych, które naprawdę potrafią mrozić krew w żyłach. Jeśli podczas seansu lubisz czuć dreszczyk emocji, napięcie i grozę, sprawdź, jakie propozycje oferuje tradycyjna telewizja przez Internet oraz gdzie obejrzeć najlepsze horrory.

Najlepsze horrory w telewizji przez Internet

Nie da się ukryć, że horrory wzbudzają wiele emocji, ale również mocno pobudzają wyobraźnię. Twórcy filmowi przez dekady tworzyli nowe pomysły, aby skutecznie nas przestraszyć i zapewnić niejedną bezsenną noc. Jeśli jesteś miłośnikiem mrocznych klimatów, świetnym pomysłem na chłodny jesienny wieczór w domu jest seans filmowy, podczas którego wielokrotnie poczujesz ciarki na plecach. Niemałym problemem może być jednak wybór dobrego horroru, który naprawdę pozwoli się bać
i poczuć klimat grozy.

Na szczęście  tradycyjna telewizja przez Internet światłowodowy INEA, dostępna na bezprzewodowym dekoderze gwarantuje bogaty wybór kanałów TV, które możesz wykupić na określony czas lub bez stałego przywiązania ich do obowiązującej umowy. Dla prawdziwych kinomaniaków do  wyboru są m.in.  pakiety kanałów HBO, Filmbox czy Cinemax. Warto zauważyć, że to doskonała propozycja dla osób, które chcą skorzystać z oferty danych kanałów tylko przez krótki czas, aby obejrzeć wybrane filmy lub cały sezon wyczekiwanego serialu. Telewizja przez Internet kryje w sobie także inne zalety - dostawca usług INEA gwarantuje przy tym doskonałą jakość telewizji dzięki stosowaniu symetrycznego łącza światłowodowego, zapewniającego taką samą prędkość wysyłania i odbierania danych, o wiele wyższą niż 1 Gb/s. Jak swobodnie dobierać kanały TV bez przywiązania? Wybierz prędkość Internetu i paczkę telewizyjną START, a kolejne paczki kanałów dodawaj i odejmuj bez przywiązania.

TOP7 horrorów dostępnych w telewizji przez Internet

Wracając jednak do samych horrorów, poniżej znajdziesz naszą subiektywną listę TOP7 horrorów, które wywołują najwięcej emocji i skutecznie podniosą temperaturę w jesienne i zimowe wieczory.

  1. „Głęboka czerwień”, (1975), reż. Dario Argento

Włoski horror z lat 70. Całość stylizowana jest na kryminał, co nie odbiera jednak produkcji mrocznego klimatu. Akcja ma miejsce w Rzymie podczas kongresu parapsychologów. Nagle pewna kobieta oświadcza, że na sali jest morderca, który ma zamiar popełnić kolejną zbrodnię.

1. „Koszmar minionego lata”, (1997), reż. Jim Gillespie

Doskonały hit kasowy z lat 90., który trzyma w napięciu aż do ostatniej sceny. Grupa nastolatków przypadkowo potrąca mężczyznę w rybackiej pelerynie, który już wkrótce staje się ich koszmarem. Czy wyjdą z tego cało? Kim jest tajemnicza i niezwykle groźna postać

2. „Koszmar następnego lata”, (1998), reż. Danny Cannon

Kontynuacja dreszczowca z poprzedniej pozycji, w którym głośną rolę zagrała Jennifer Love Hewitt. Fabuła jest nieco zbliżona, ponownie grupa nastolatków staje się ofiarami prześladowcy sprzed lat.

3. „Resident Evil”, (2002), reż. Paul W. S. Anderson

Film inspirowany słynną serią gier i absolutnie obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników zombie i postapokaliptycznych klimatów.

4. „To: Rozdział 2”, (2019), reż. Andy Muschietti

Kontynuacja filmu o strasznym clownie, którą można obejrzeć w nadchodzące Halloween. Czy dawny „klub frajerów” poradzi sobie ze złowrogim Pennywise?

5. „Halloween”, (1978), reż. John Carpenter

Pozycja kultowa, która zresztą jak żadna inna doskonale pasuje do tego dnia. Upiorny wieczór Halloween stanie się rzeczywistością dla kilkorga młodych ludzi…

6. „Omen”, (1976), reż. Richard Donner

Prawdziwy klasyk, jeden z najsłynniejszych horrorów w historii kina. Dzieło otrzymało wiele nagród i doczekało się kilku kontynuacji. Koniecznie warto obejrzeć!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku