Dobre wrażenie na kliencie można zrobić wyłącznie raz. Zapoznaj się z wybranymi modelami lamp marmurowych, które nadadzą unikalnego charakteru Twojemu gabinetowi.

Dlaczego wystrój jest taki ważny?

Ubiór człowieka, to jego unikalna wizytówka. Wpływ na to mają zarówno uwarunkowania społeczne, jak i kulturowe. Nieodpowiedni ubiór na apelu szkolnym może świadczyć o nieznajomości konwenansów społecznych lub stanowić przejaw buntu, a założenie szortów na rozmowę kwalifikacyjną może zostać odebrane jako zachowanie lekceważące i obraźliwe. 

Z wystrojem wnętrza jest dokładnie tak samo, zwłaszcza w chwili, gdy mówimy o powierzchni, która zgodnie ze swoim założeniem ma posłużyć do przyjmowania gości lub interesantów. Prawnik, który przyjmuje klientów w pokoju z obdartymi ścianami i wytartym biurkiem prawdopodobnie szybko wzbudzi ich podejrzliwość. Wpływ na to mają m.in. powszechnie panujące przekonania, zgodnie z którymi prawnicy należą do dobrze zarabiającej klasy zawodowej. Tanie wyposażenie wnętrza wzbudza podejrzenia, może świadczyć o tym, że jego właściciel nie jest odpowiednio uposażony, a to z kolei może być zależne od jego umiejętności zawodowych. W końcu kto chciałby skorzystać z usług niekompetentnego specjalisty?

Dlatego tak ważne jest to, by odpowiednio podchodzić do wystroju wnętrza. Różnicować jego wyposażenie w zależności od przeznaczenia i roli pomieszczenia. Budować za jego pomocą jasny, czytelny dla odbiorcy, przekaz - szanuję Twoją obecność, a Ty możesz mi zaufać. 

Lampa stołowa Italux Vilai

Lampy Italux Vilai to unikalne, designerske pozycje, które wyróżniają się na tle konkurencji za sprawą wysokojakościowych komponentów oraz wyszukanej estetyki. Italux Vilai zawdzięcza swój nietuzinkowy wygląd sprawdzonym i odpowiednio wyselekcjonowanym surowcom, które posłużyły do produkcji, jest to m.in. marmur i wytrzymała odmiana aluminium. Duże znaczenie odgrywa również konstrukcja produktu. Podłużny, biały fragment marmuru stanowi podstawę dla złotego prętu na którym osadzono lampę. Całość dopełnia czarna oprawa lampy, które doskonale komponuje się z kolorystyką poszczególnych komponentów.

Lampa stołowa Vilai to nie tylko wyjątkowy design, ale również ekologiczny i zaawansowany technologicznie produkt. Kluczowe w tym aspekcie jest wydajne źródło zasilania LED, które znacznie wydłuża pracę lampy oraz odznacza się zmniejszonym poborem prądu w stosunku do klasycznych żarówek. Omawiana pozycja wyróżnia się za sprawą dużej jasności - 400 lumenów oraz klasy szczelności - IP20.

Lampa podłogowa Abigali Marble Stone 

Minimalistyczna lampa Abigali z kolekcji Marble Stone to industrialny produkt, który wyróżnia się na tle przedstawionych uprzednio pozycji za sprawą cienkiej warstwy marmuru umożliwiającego wydobycie pełni jego bogatego koloru. Dzięki odpowiednio obrobionemu kamieniowi - lampa Abigali zyskuje na lekkości, co ułatwia jej transport oraz pozycjonowanie w obrębie pokoju, a sam marmur zachowuje swoje unikalne właściwości. Lampa podłogowa Abigali Marble doskonale wpisze się w nowoczesne i dobrze urządzone wnętrza - tak prywatne, jak i komercyjne; przestrzenie w których brakuje dosadności wyrazu, a silnie zaakcentowane produkty są mile widziane. 

>

Lampa stołowa z marmuru - Flos Biagio

Lampa Flos Biagio została w całości wyrzeźbiona z pojedynczych bloków marmuru karraryjskiego. Omawiany proces produkcyjny zapewnia lampie całkowicie unikalny i niepowtarzalny charakter - wygląd, który idealnie wpisze się w eleganckie i bogato zaaranżowane przestrzenie biurowe. Naturalna barwa surowca zostaje dodatkowo podkreślona za sprawą białej barwy światła o wartości 2700[K], a wbudowany w lampę ściemniacz pozwala na sprawne modyfikowanie jasności oświetlenia.

Lampy marmurowe to luksusowe produkty, które doskonale wpisują się we wnętrza eleganckich gabinetów. Wszystko za sprawą naturalnego, wysoce pożądanego tworzywa użytego do ich produkcji. Wyjątkowe właściwości marmuru od setek lat doceniają liczni projektanci, rzeźbiarze i architekci, a jego obecność znacznie podnosi rangę raz zaaranżowanych przestrzeni.  Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku