Każdy partner lubi być miło zaskakiwany i rocznica ślubu to najlepsza okazja, by wzbić się na wyżyny swojej kreatywności i sprawić jakąś niespodziankę i podarować prezent, który na długo pozostanie w pamięci. Są tacy, którzy wybiorą proste i skuteczne rozwiązania, inni postawią na odrobinę szaleństwa, jeszcze inni połączą te dwa żywioły.

Wycieczka krajowa lub zagraniczna

Jeśli chcesz na prezent wydać trochę więcej na prezent na pierwszą rocznicę ślubu dla żony i nie masz ochoty zadowolić się byle gadżetem, zdecyduj się na zakup wycieczki. Nic tak nie cementuje związku jak wspólna aktywność, a w tym wypadku wspólna wyprawa.

Możliwości jest naprawdę wiele: wybierz wyjazd do ciepłych krajów, do którejś z europejskich stolic lub udaj się razem z żoną eksplorować piękno naszego kraju, który również ma wiele do zaoferowania.

Zabiegi SPA

Całkiem niezłym pomysłem na  prezent z okazji rocznicy ślubu dla żony jest również wyjazd do spa, który na pewno pozwoli wam się zregenerować i odpocząć od bieżących spraw. Doskonale sprawdzi się też seria zabiegów upiększających, np. masaż gorącą czekoladą czy też lifting. Pomyśl też nad masażami dla dwojga, które nie dość, że pozwolą Wam się odprężyć, to również są świetną szansą na wspólne spędzenie czasu.

Wasze zdjęcia w ramkach - pomysł na rocznicę ślubu dla żony

Dokonaj selekcji i znajdź zdjęcia z różnych etapów waszej relacji, opatrz je stosownymi, kontekstowymi komentarzami, dodaj do tego prezentację multimedialną. Takie fotografie sprezentuj śmiało w ramach dodatku do większego podarunku.

Personalizowana biżuteria

Biżuteria z personalizacją to doskonały prezent na rocznicę. Dzięki grawerowi Twój podarunek nabierze osobistego charakteru. Może to być srebrna zawieszka lub komplet biżuterii.

Ta niespodzianka na rocznicę ślubu to gwarancja, że za każdym razem, gdy żona spojrzy na personalizowany prezent od ciebie, to pomyśli o tym, jak bardzo się postarałeś i jak dużą wagę przykładasz do waszej rocznicy.

Sesja zdjęciowa ze stylizacją

Taka profesjonalna przemiana to marzenie wielu kobiet. Odpowiedni make-up, uczesanie i stylizacja sprawią, że kobieta poczuje się pięknie. Do takiego prezentu na 2 rocznicę ślubu dla żony możesz dołożyć voucher na zakupy ze stylistką.

Romantyczna kolacja

Znasz gusta kulinarne swojej żony? Wiesz jaką kuchnię lubi i do jakiej chciałaby się wybrać restauracji? Wybierz miejsce, w którym oboje będziecie czuli się swobodnie, a potrawy serwowane podczas tego wieczoru na pewno będą miały wyjątkowy smak.

Oczywiście jeśli czujesz się dobrze w roli szefa kuchni i masz talent do przyrządzania potraw, wtedy zaskocz swoją lepszą połowę przygotowując wasze ulubione przysmaki lub przygotuj coś zupełnie nowego i oszałamiającego. To może być pomysł na 10 rocznicę ślubu lub na każdą inną rocznicę.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Prezent na rocznice ślubu
Sukienka na wesele
bon turystyczny

Wersja do druku