Batony zbożowe są doskonałą przekąską do pracy, do szkoły albo do wzięcia w podróż. Bardzo dobrze smakują i w dodatku są zdrowe. Zawarte w nich zboża, takie jak na przykład siemię lniane, dostarcza organizmowi dużo energii. Dostępne w naszej cukierni batony zbożowe nie mają w swoim składzie niekorzystnych dla organizmu składników, takich jak olej palmowy utwardzony, czy syrop glukozowy. Batoniki w kształtach są odpowiednim prezentem zarówno dla klientów, jak i dla bliskiej osoby z okazji jakiejś rodzinnej uroczystości. 

Batony w kształtach – dla kogo będą odpowiednie?

Batony zbożowe w kształtach są odpowiednią przekąską, dla każdego, kto żyje w biegu, a jednocześnie nie chce rezygnować z dostarczania organizmowi wartościowych składników odżywczych. W naszych batonach zbożowych można znaleźć między innymi takie składniki, jak: słonecznik, siemię lniane, płatki sojowe, żyto, dynia, sezam. Wszystkie te zboża zostały połączone ze sobą i tworzą smakowitą przekąskę w postaci batonika, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nasze batony zbożowe zawierają dodatkowo naturalny błonnik jabłkowy, który wspiera działanie układu pokarmowego.

Batony w kształtach – pyszne słodycze reklamowe

Batony w kształtach z logo firmy są doskonałą metodą promowania Twoich produktów lub usług. Słodycze reklamowe są świetnym nośnikiem informacji o Twoim przedsiębiorstwie. Oferujemy pyszne, słodkie i zawsze świeże, ręcznie robione batony w kształtach. Podarowanie ich klientowi jest dobrym pomysłem z tego względu, że będzie budziło pozytywne skojarzenia z Twoimi produktami i usługami.

Batony w kształtach – szeroki wybór słodyczy firmowych

W ofercie cukierni reklamowej znalazł się na przykład baton zbożowy aniołek dla dziewczynki. Baton zbożowy o takim kształcie będzie rewelacyjnym dodatkiem do prezentu komunijnego lub z okazji chrztu. Baton zbożowy z ziarnami posiada śnieżnobiały kolor i jest pokryty warstwą lukru. Baton w kształcie aniołka ma wielkość od 10 do 6 cm. Każdy batonik zbożowy od cukierni reklamowej jest standardowo zapakowany w woreczek celofanowy ze złotym klipsem. Do każdego batonika w kształtach możesz dobrać wstążeczkę i bilecik. Kolejną naszą propozycją jest batonik w kształcie serduszka. W batoniku znajdują się bardzo duże ilości ziaren oraz błonnika. Nie ma w nim natomiast mąki. Serce zbożowe ma wymiary 5,5 cm na 5 cm, grubość 0,5 cm. Tak samo, jak wspomniany wcześniej batonik w kształcie aniołka jest on zapakowany w woreczek celofanowy ze złotym klipsem. Zawiązanie satynowej wstążeczki w dowolnym kolorze wiąże się z dodatkową opłatą.

 

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Kinder Bueno ile ma kalorii

Wersja do druku