Każda z nas lubi, od czasu do czasu, poczuć się swobodnie, zwłaszcza we własnych czterech ścianach w weekend lub w czwartek po pracy. Luźny domowy strój jest wówczas jak najbardziej na miejscu. Pozwala on w pełni odpocząć i poczuć się wolną od sztywnego kodu ubraniowego oraz innych konwenansów, otaczających nas na co dzień. 

 


  1. Nic nie trzeba, wszystko można

  2. Naturalne włókna najzdrowszym rozwiązaniem

  3. Barwnie oraz odlotowo

  4. Coś wygodnego dla każdej z nas

 

Nic nie trzeba, wszystko można

Jedną z propozycji ubraniowych, która może nas wyzwolić, przynajmniej na jakiś czas, jest poczciwy dres. Dresy damskie cieszą się wielką popularnością. Dzięki nim możemy uzyskać strefę komfortu, niedostępną nam każdego dnia. Z łatwością znajdziemy tego typu ubrania, np. w różnych witrynach sieciowych, np. tu: https://sklep.kz.com.pl/category/luna-pizamy-i-szlafroki-dresy-damskie. Sprawdzą się one jako ubranie, w którym łatwo się można oddać słodkiemu lenistwu, czy też wymagającym domowym porządkom. Pozwolą nam spędzić cały dzień w luźnej atmosferze, kiedy nie wszystko musi być wykonane na czas oraz zgodnie ze szczegółowym planem.

 

Naturalne włókna najzdrowszym rozwiązaniem

Dresy bawełniane to jedno z najprzyjemniejszych ubrań, w które możemy się odziać. Można w nich bez trudu uprawiać bieganie po lesie, chodzić na siłownię, czy też ćwiczyć na łonie natury. Zasada jest prosta, im więcej bawełny, tym lepiej dla naszego ciała, zwłaszcza jeśli nosimy dresy podczas dużego wysiłku fizycznego. Duże domieszki syntetyków nie są wskazane w przypadku ubrań, w których uprawiamy sport, czy też pielimy podokienny ogródek. Każdy szanujący się producent dresów tworzy swoje portfolio tych propozycji tak, aby produkty z bawełny znalazły się w nim na poczesnym miejscu. 

 

Barwnie oraz odlotowo

Rozpatrując ich zakup nie musimy się ograniczać do najprostszych modeli. Możemy więc wybrać dresy welurowe, dresy polarowe, czy też ubrania wykonane z dresówki pętelkowej, które nas ogrzeją w chłodniejsze dni. Ponieważ nie są to ubrania drogie, warto od razu kupić sobie kilka kompletów, aby mieć je na zmianę. Może to być bardzo przydatne dla tych z nas, które lubią uprawiać sporty. Przepocony dres nie nastraja najlepiej, to pewne. Odmienną kategorię stanowią zaś ubrania, będące stylizacją modową, które możemy ubrać na szaloną noc w klubie tanecznym. Takie propozycje utrzymane w stylu raperskim, pozwolą nam dobrze wyglądać oraz tańczyć bez ryzyka rozdarcia sukienki. Oczywiście są to opcje dla odważnych kobiet, ale przecież do nas świat należy. Są to często ubrania błyszczące, w odważnych kolorach, z wielkimi nadrukami, które rzucają się w oczy. Często mają w składzie dużą domieszkę sztucznych tkanin, a więc nie są to rozwiązania do codzienny eskapad. 

 

Coś wygodnego dla każdej z nas

Niektóre dresy możemy oczywiście kupić w kompletach, niektóre zaś oddzielnie. Ciekawą propozycją mogą być tutaj bluzy dresowe z kapturami i kieszeniami, rozpinane albo utrzymane w klimacie tzw. kangurki. Dobrze jest wybierać te, które mają kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny. Będzie tam można schować klucze od mieszkania, czy też paczkę chusteczek higienicznych, bez obawy że coś zgubimy w trakcie biegu. Kaptur sprawdzi się także w przypadku mocnych podmuchów zimnego wiatru, czy też opadów deszczu lub śniegu. Bluza dresowa z kapturem dobrze komponuje się ze skórzanymi bądź dżinsowymi kurtkami, ale równie ładnie będzie wyglądać sama, jako element luźnej, miejskiej stylizacji. Najważniejsze byśmy dokonały takiego wyboru, który da nam komfort i wygodę rodem z najwyższej półki.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku