Znalezienie dobrego prezentu dla partnera, rodziny czy znajomych z pracy to często spore wyzwanie. Oczywiście można kupić coś banalnego i typowego, jednak znacznie lepszym pomysłem jest znalezienie upominku z jednej strony niedrogiego, a z drugiej wyróżniającego się na tle innych. Znajomość ulubionych filmów czy filmowego uniwersum jubilata nieco ułatwi sprawę, można wówczas wyszukać jakiś gadżet związany ze znanymi postaciami na przykład z Gwiezdnych Wojen. Ale i ci co nie znają przyzwyczajeń znajomych, których chcą obdarować nie stoją na straconej pozycji. Co można polecić jako niebanalny prezent?

 


  1. Duże kubki

  2. Gadżety z uniwersum Star Wars

  3. Gadżety z uniwersum Marvela


Duże kubki

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby otrzymywać w prezencie oryginalnego kubka. Gadżety te cieszą się olbrzymią popularnością choćby ze względu na fakt, iż bardzo łatwo je obecnie spersonalizować lub nadrukować jakiś zabawny lub związany z osobą obdarowywaną wzór. Czy może być coś fajniejszego niż kubki? Tak, duże kubki! W internetowym sklepie można zakupić te naczynia o powiększonej pojemności, nawet trzykrotnie większej niż zwykła szklanka. Niezależnie od tego, czy to urodziny, osiągnięcie pełnoletności czy prezent dla szefa, duże kubki z pewnością zaskoczą, ale i ucieszą solenizanta. Poranna kawa, wypita w takim naczyniu z pewnością uprzyjemni całą resztę dnia i przywoła pamięć o osobie, która obdarowała jubilata tak niebanalnym prezentem.

 

Gadżety z uniwersum Star Wars

Star Wars, czyli popularne Gwiezdne Wojny to jedna z najchętniej oglądanych sag w historii kina. Aż trudno uwierzyć, iż pierwsza (a chronologicznie czwarta) część powstała już pod koniec lat siedemdziesiątych. Od tego czasu kolejne pokolenia fascynują się przygodami bohaterów serii, nic więc dziwnego, że gadżety Star Wars z pewnością ucieszą każdego fana, niezależnie od wieku. Zbieranie różnych drobiazgów związanych z Gwiezdnymi Wojnami stanowiło i stanowi nadal hobby wielu osób, więc pewne jest, że kolejne pamiątki, których dotychczas nie mieli w kolekcji z pewnością ich ucieszą. Warto rozejrzeć się w Internecie, a na pewno znajdzie się coś, co uatrakcyjni zbiór każdego fana.

 

Gadżety z uniwersum Marvela

Na dźwięk słowa Marvel drżą serca wielu fanów komiksów, bo właśnie od historyjek obrazkowych zaczęła się moda na superbohaterów. Jednak prawdziwą eksplozję ich popularności przyniosło dopiero kino i wiele filmów, osadzonym w tym uniwersum. Mnogość bohaterów sprawia, iż zagorzali fani mają swych ulubieńców, którym namiętnie kibicują. Gadżety Marvel z pewnością ucieszą każdego miłośnika serii niezależnie od tego, kto jest jego idolem. Nieważne, czy to kubek, czy figurka – a może breloczek? - taki prezent to świetna pamiątka i dobry pomysł na prezent, zwłaszcza jeśli wiemy, który superbohater jest ulubieńcem solenizanta.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Sum wartości odżywcze

Wersja do druku