21 stycznia będziemy obchodzić Dzień Babci. To bardzo ważny dzień nie tylko dla Babć, ale i dla wnuków. W tym dniu mogą okazać swoją miłość i wdzięczność za okazaną troskę i opiekę. Czym ją wyrazić?

21 stycznia będziemy obchodzić Dzień Babci. To bardzo ważny dzień nie tylko dla Babć, ale i dla wnuków. W tym dniu mogą okazać swoją miłość i wdzięczność za okazaną troskę i opiekę. Czym ją wyrazić?

Słowo ,,Babcia” kojarzy nam się z domowym ciepłem i oazą spokoju rodzinnego domu. Zapachem świeżo upieczonego ciasta, najczęściej szarlotki albo sernika, który każdy ma ochotę skosztować zaraz po zdjęciu butów. Smakiem domowego obiadu, którego nikt nie jest w stanie odtworzyć. Pogaduszkami z ciepłą herbatką z imbirem na tarasie oraz radami, które, choć nie zawsze trafione, to zawsze dawane w dobrej woli i od serca. Jak się Babci za to wszystko odwdzięczyć i sprawić jej przyjemność choć w połowie taką, jaką ona sprawiała nam pakując na wynos dodatkowy kawałek ciasta?

Dobór upominku na Dzień Babci nie jest łatwy – Babcie zazwyczaj nic nie potrzebują albo nie wiedzą czy nie chcą powiedzieć, co by im się przydało.

Młodsi wnukowie w wieku przedszkolnym i szkolnym często przygotowują w szkole specjalne przedstawienia, w których pokazują, jak ważną rolę odgrywa Babcia w życiu każdego wnuczka. Na koniec wręczają przepiękne laurki albo bibułkowe bukieciki zrobione od serca na lekcjach plastyki. Takich upominków Babcie spodziewają się od młodszych wnuków, a co mogą podarować ci starsi?

Zazwyczaj są to ulubione czekoladki Babci zapakowane w eleganckie pudełko oraz kawa – bo to zawsze i każdemu się przyda. Wnukowie często też przychodzą z bukiecikiem kwiatów lub rośliną w doniczce. A może w tym roku warto usiąść na chwilę i zastanowić się, czego Babcia rzeczywiście by potrzebowała. Poświęcała nam w dzieciństwie tyle czasu, więc teraz my pomyślmy choć przez chwilę o niej. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, które być może zainspirują Was do podarowania Babci nie tylko ulubionych czekoladek.

Jeśli Twoja Babcia uwielbia pić herbatę lub kawę, to dlaczego nie sprezentować jej kubka! Ale nie myśl, że chodzi o zwykły kubek, bo mamy na myśli kubek magiczny! Na rynku są dostępne takie, które zmieniają...kolor, nadruk, obrazek i co tylko wpadnie do głowy. Wystarczy zalać go gorącą wodą, chwilę odczekać i oczom ukaże się zupełnie nowy kubek.

Fajnym pomysłem na prezent dla Babci, który przyda się jej w codziennym życiu są gadżety przydatne w kuchni! A jakże by inaczej – Babcia kocha przebywać w kuchni! Może zaskoczysz ją więc spersonalizowanym fartuszkiem lub rękawicą kuchenną z zabawnym napisem np. ,,Tu rządzi Babcia”? Duma i śmiech Babci gwarantowane! Znajdziesz do w sklepie Toys4Boys https://www.toys4boys.pl/370-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka Do wyboru masz też inne przydatne akcesoria, jak zaparzacze do herbaty i ziół w kształcie kotka, leniwca czy misia. A może gumowy kurczak do bulionu, do którego wkłada się przyprawy, a następnie zanurza w gotującej się zupie, dzięki czemu już nigdy nikt nie trafi na liść laurowy albo ziele angielskie.

A może Twoja Babcia jest świetnym ogrodnikiem i w dodatku kawoszem? W takim razie możesz jej sprezentować domową hodowlę kawy! To kompletny zestaw pozwalający w domowych warunkach wyhodować roślinę, która wyda na świat ziarna kawy, z których będzie można sparzyć najlepszą arabicę na świecie, bo wyhodowaną własnymi rękami! Albo jest też inna opcja – do wyboru masz także dostępną na rynku hodowlę banana lub arbuza. Już widzimy te dorodne owoce na babcinym balkonie!

Jak sami widzicie, pomysłów na prezent na Dzień Babci jest mnóstwo! Jeszcze więcej inspiracji znajdziecie na blogu

https://www.toys4boys.pl/blog/nowosci/co-na-dzien-babci-i-dziadka-pomysly-na-prezent Wystarczy tylko usiąść i zastanowić się, czego potrzebuje Twoja Babcia i co jej sprawi radość. I pamiętajcie, że najpiękniejszy prezent to prezent dany od serca.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

kawa

Wersja do druku