Gra wstępna wcale nie musi, a nawet nie powinna wyglądać tak samo. Aby do związku i do łóżka nie wdarła się rutyna, warto systematycznie wprowadzać pewne urozmaicenia. Poniżej przedstawiamy pomysły na ekscytującą grę wstępną.

 
  1. Erotyczny masaż
  2. Seksowne gadżety
 

Erotyczny masaż

Zadaniem gry wstępnej jest wyostrzenie zmysłów i zwiększenie podniecenia, aby późniejsze doznania płynące z seksu były jeszcze bardziej satysfakcjonujące i głębokie. Dobrym sposobem na obopólne rozbudzenie jest erotyczny masaż dla dwojga. Pozwala nie tylko pobudzić ciało, ale równocześnie prawdziwie zrelaksować się, zapomnieć o kłopotach, pracy oraz prawdziwie się odprężyć. Masaże są ponadto bardzo zdrowe – pobudzają krążenie i ukrwienie organizmu.
Aby wykonać dobry masaż erotyczny, wystarczą… dłonie i chęć do masowania. Jeśli jednak chcemy, aby uzyskany efekt był pod każdym względem lepszy, warto wykorzystać dobrej klasy olejki do masażu. Specjalne olejki o najbardziej zmysłowych, pobudzających zapachach, które doskonale sprawdzą się podczas gry wstępnej, oferuje dobrej klasy sex shop online.

Seksowne gadżety

Polecanym pomysłem jest też wykorzystanie profesjonalnych gadżetów erotycznych. W zależności od upodobań, mogą to być np. akcesoria BDSM czy też przebrania. Zarówno pierwszy, jak i drugi pomysł z pewnością urozmaici wasze życie erotyczne. Jeśli pejcze, kneble i inne akcesoria BDSM to dla ciebie (na razie) zbyt dużo, spróbuj najpierw z obszytymi futerkiem kajdankami czy też jedwabną szarfą, którą zwiążesz partnera lub partnerkę. To dobry sposób na spotęgowanie doznań i ewentualny dobry wstęp do dalszych przygód z BDSM. Wspomniane przebieranki są również znakomitym pomysłem na wypędzenie nudy z łóżka. W zależności od fantazji czy możliwości, mogą to być m.in. przebrania za seksowną sekretarkę, pielęgniarkę, a nawet bohaterkę ulubionego komiksu albo filmu z superbohaterami.
Poza wspomnianymi akcesoriami, polecanym pomysłem jest również wibrator dla par. Urządzenia tego rodzaju zostały stworzone specjalnie po to, aby z powodzeniem mogły z nich korzystać obie strony. Są więc idealnym rozwiązaniem do gry wstępnej. Ich zaletą jest wygoda oraz łatwość stosowania. Nie wymagają angażowania dłoni. Na rynku dostępny jest szereg różnego rodzaju wibratorów dla par, różniących się mocą, dodatkowymi funkcjonalnościami czy nawet sposobem sterowania (nawet za pomocą aplikacji na smartfonie). Tak szeroki asortyment gwarantuje, że każda para z pewnością łatwo znajdzie w nim gadżet odpowiedni dla siebie.
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku