Charakterystyczne, podłużne białe pręgi występujące na skórze potocznie nazywane są rozstępami. Najczęściej pojawiają się one na udach, pośladkach, brzuchu a także piersiach, co więcej jest to kompleks, z którym zmagają się nie tylko kobiety, ale też i mężczyźni. Niestety samodzielna walka z rozstępami w większości przypadków bardzo często kończy się fiaskiem. Zatem jak w prosty i szybki sposób można pozbyć się rozstępów? W tym wypadku najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie innowacyjnej terapii, o czym więcej opowiemy już za chwilę.

Jaka jest przyczyna pojawiania się rozstępów?

Pojawienie się na ciele rozstępów jest następstwem nagłego i szybkiego rozciągania się skóry w wyniku znacznego wzrostu wagi, co z kolei jest efektem zmian hormonalnych zachodzących w organizmie w np. trakcie ciąży lub okresu dojrzewania. Bloomea to nowoczesny zabieg przeprowadzany w gabinetach kosmetycznych, który cechuje się dużą skutecznością w przypadku usuwania rozstępów. Jak wygląda zabieg Bloomea? Czy jest on bezpieczny dla naszego zdrowia?

Bloomea - pogromca rozstępów!

Walka z rozstępami bywa bardzo czasochłonna, a niekiedy nawet i wykorzystanie najdroższych specyfików z drogerii nie pomaga w uzyskaniu upragnionych rezultatów. W sytuacji, kiedy wszystkie domowe metody zawodzą, najlepszym z możliwych rozwiązań jest udanie się do gabinetu kosmetycznego. Bloomea jest innowacyjnym zabiegiem znanym na całym świecie, wykonywanym przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Funkcjonalna aparatura pracuje w trzech trybach co pozwala na przeprowadzenie kompleksowego zabiegu. Bloomea skupia się na złuszczaniu martwego naskórka, wtłaczaniu składników aktywnych zawartych w kosmetykach w głębsze warstwy skóry oraz intensyfikowaniu ich działania. W przypadku widocznych rozstępów zaleca się wykonanie serii 1-12 zabiegów, przeprowadzanych w regularnych odstępach czasowych. Największą zaletą zabiegów Bloomea jest uzyskanie natychmiastowych efektów w postaci zniwelowania widoczności rozstępów, co zostało docenione przez najbardziej wymagające kobiety. Skóra po zabiegu jest nawilżona, wygładzona i napięta. Co więcej zabieg ten nie tylko wspomaga walkę z rozstępami, doskonale sprawdza się również w regenerowaniu i odmładzaniu skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Więcej informacji na temat zastosowania urządzenia Bloomea dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/.

Czy zabieg jest bezpieczny? Jakie są przeciwwskazania do jego wykonania?

Choć zabieg Bloomea jest w pełni bezpieczny i bezbolesny to niestety nie wszystkie osoby zainteresowane jego działaniem mogą się na niego wybrać. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Bloomea są: choroby nowotworowe skóry, występowanie znamion o niezidentyfikowanym charakterze, trądzik w fazie aktywnej, terapia antytrądzikowa oparta na zastosowaniu silnych środków farmakologicznych, obecność naczyniaków jamistych oraz nadżerek oraz zakażenia skóry wywołane wirusami, bakteriami bądź grzybami.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku