W sklepach odzieżowych często można spotkać się z koszulkami z różnego rodzaju nadrukami. Są one chętnie wybierane przez dorosłych i dzieci, szczególnie jeżeli nadruki są zabawne i przyciągają uwagę. Jednak zazwyczaj w takich punktach dostępne są produktu tworzone masowo, co powoduje, że trudno wyróżnić się w tłumie. Dlatego warto poszukać czegoś, co pozwoli nam się wyróżnić, a jednocześnie zachować swój unikalny styl zgodny z najnowszymi trendami mody. Jak to zrobić? Wybrać koszulkę, która będzie idealnie do nas pasować.

Koszulki z nadrukiem – co możemy wybrać?

Z uwagi na to, że koszulki z nadrukami są coraz popularniejsze, można znaleźć wiele różnych rodzajów. Wśród najmłodszych fanów mody niepodzielnie królują bluzki i koszulki z postaciami z ulubionych bajek. Rodzice chętnie wybierają dla swoich pociech również ubrania z zabawnymi napisami typu „Mała księżniczka”, „Cool” itp. Starsze osoby również chętnie sięgają po koszulki z napisami połączonymi z grafiką. Napisy mogą nawiązywać do zawodu, jaki wykonuje dana osoba, jej hobby, a nawet charakteru. Dostępne są również koszulki, które mogą nawiązywać do pory roku czy aktualnych wydarzeń w kraju czy na świecie. Tak duża różnorodność pozwala dobrać dla siebie koszulkę z nadrukiem idealnie wpisującą się w nasze upodobania.

A może koszulka na indywidualne zamówienie?

W sieci można znaleźć wiele sklepów oferujących koszulki z nadrukami. Jednak mimo bardzo dużego wyboru gotowych tekstów i grafik, może okazać się, że nie ma nigdzie tego, czego potrzebujemy i mamy własny projekt nadruku. Co wtedy? Z pomocą mogą przyjść firmy, które oprócz gotowych produktów oferują również możliwość nadruku na ubraniu własnego projektu. Przykładem może być tutaj koszulkowy.pl.

Co trzeba zrobić, aby móc cieszyć się koszulką z własnym nadrukiem? Należy na stronie wybrać zakładkę własny projekt i tam zdecydować się na rodzaj koszulki, na jakiej będzie naniesiony nadruk. Można wybierać również kolor i rozmiar ubrania. Dzięki temu zyskujemy naprawdę dużo kombinacji. Kolejnym krokiem jest wybór napisu i grafiki, jaka zostanie naniesiona na koszulkę. Kolejne kroki wyglądają tak samo, jak przy zamawianiu gotowego produktu. Jeżeli tylko będziemy chcieli możemy zdecydować się również na zakup kubka z tak przygotowana grafiką, co pozwoli na stworzenie wyjątkowego prezentu dla wyjątkowej osoby. Taka koszulka może być sprezentowana na różne okazje – okrągłe urodziny, rocznicę, walentynki, Dzień Mamy/Taty, Dzień Babci/Dziadka czy Dzień Dziecka. Będzie też ciekawym upominkiem przy okazji baby-shower czy po narodzinach dziecka. Wystarczy dopasować napis i grafikę, by prezent pasował do wybranej okazji.

Na co zwracać uwagę przy wyborze koszulek z nadrukiem? Jak o nie dbać?

Wybierając koszulki z nadrukiem należy zwrócić uwagę na jakość tkaniny, z jakiej wykonane jest ubranie, a także na to, w jaki sposób wykonany jest nadruk. Obecnie najlepszej jakości są nadruki wykonywane metodą cyfrową. Prezentują się one bardzo dobrze, także po wielokrotnym praniu. Trzeba pamiętać o tym, że to, jak długo nadruk będzie zachowywał swój pierwotny wygląd, zależy od prawidłowego sposobu pielęgnacji ubrania. Dlatego zawsze przed praniem czy prasowaniem należy zapoznać się z wytycznymi producenta ubrania. Powinny one znajdować się na metce wszytej w koszulkę lub ulotce dołączonej do niej. Takie informacje zazwyczaj umieszczane są również na stronie producenta. Warto tutaj pamiętać, że w zależności od rodzaju materiału oraz sposobu nadruku parametry dotyczące prania, suszenia i prasowania danej rzeczy mogą się znacznie różnić.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

koszulki

Wersja do druku