W trosce o piękne i zdrowe ciało narodził się pomysł - innowacyjne urządzenie, które udowodni, że depilacja nie musi być czasochłonnym i żmudnym obowiązkiem. Tak powstał LightSheer Duet; laser, który z dnia na dzień podbił serca tysięcy użytkowników. Jak to się stało? Dlaczego rozwiązanie jest dziś wskazywane jako najlepsza dostępna opcja na rynku? Znamy przynajmniej 5 powodów.

1. Przewaga nad nietrwałymi metodami depilacji

Walcząc o gładką skórę, większość osób sięga po standardowe sposoby eliminacji niechcianych włosów. Jednorazowe maszynki do golenia, kremy do depilacji, wosk, pasta cukrowa, depilatory… Której metody używasz na co dzień? Rynek ugina się od produktów, które mają zapewnić twój komfort. Ich największą wadą (ku uciesze producentów) jest nietrwałe działanie. W praktyce oznacza to nieustanną walkę z owłosieniem. Kolejne włoski odrastają ciemniejsze i mocniejsze. Z pewnością się nie ździwisz, że po dwóch ruchach golarką na miejscu usuniętych włosów jeszcze tego samego dnia mogą pojawić się nowe!

Tradycyjne metody są czasochłonne i, wbrew pozorom, bardzo kosztowne. Cena jednej maszynki może wydawać się niska, ale jeśli policzysz, ile zużyjesz ich w ciągu życia… wydana kwota przestaje być śmieszna. Koszt kilku zabiegów depilacji laserowej, szczególnie na początku, może odstraszać - w końcu za dziesięć razy mniej kupisz paczkę plastrów z woskiem. To prawda. Zwróć jednak uwagę, że po tę samą paczkę wrócisz jeszcze kilkanaście razy w roku. Szybka kalkulacja kosztów przechyli szalę na drugą stronę. Cena profesjonalnych zabiegów zwróci się szybciej niż możesz się tego spodziewać.

W odróżnieniu od standardowych sposobów, działanie lasera LightSheer Duet jest trwałe, tanie i bezbolesne. Przypomnij sobie, ile razy zmagałeś/aś się z rankami, czerwonymi krostkami i podrażnieniem skóry po tradycyjnej depilacji? Zabiegi laserem są komfortowe i sprawią, że raz na zawsze powiesz „pa!” niepożądanym efektom pielęgnacji.

2. Innowacyjna budowa lasera

Na czym polega innowacyjność rozwiązania? LightSheer Duet został wyposażony w dwie głowice - jedna chłodzi, druga zasysa skórę , dzięki czemu niweluje odczucia podczas zabiegu. Zabieg laserem nie powinien kojarzyć się z bólem, większość naszych klientów ocenia odczucie podczas zabiegu na 3 w skali od 1 do 10 (gdzie 10 to odczuwalny ból a 1 jego brak). Nowoczesna budowa sprzętu pozwoliła zniwelować dokuczliwe wrażenia czuciowe, sprawiając, że depilacja stała się przyjemna jak nigdy wcześniej.

Dwie głowice nie tylko zwiększają komfort użytkowania, ale również są gwarantem oszczędności czasu. Mniejsza głowica ET (9x9 mm) ze względu na swoje precyzyjne działanie jest przeznaczona do depilacji małych i wrażliwych fragmentów ciała takich jak bikini czy pachy. Większa HS (22x35 mm) służy natomiast do szybkiej i sprawnej pracy nad dużymi partiami skóry takimi jak łydki czy męskie plecy.

3. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone naukowo

Rozwiązanie LightSheer Duet opiera się na dwóch filarach - skutecznym, a przede wszystkim bezpiecznym działaniu. Laser jest urządzeniem medycznym wykonanym z troską o każdy szczegół. Sprzęt spełnia normy ISO i CE, a jego wysoka jakość została potwierdzona przez amerykańską instytucję rządową (US Food and Drug Administration). Certyfikat FDA, który posiada laser jest potwierdzeniem najwyższych standardów i tego, że stosowanie urządzenia nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

Wokół laserowej depilacji krąży wiele mitów. Jej szkodliwość jest jednym z nich. Jak podkreśla FDA, LightSheer Duet bazuje na promieniowaniu niejonizującym. Ten typ energii, w odróżnieniu od promieni X i gamma, nie uszkadza komórek DNA, a co za tym idzie - nie ma negatywnego wpływu na zdrowie pacjentów. Zabiegi wykonywane z użyciem lasera LightSheer Duet są w pełni bezpieczne i nie mają wpływu na funkcjonowanie organizmu.

4. Wiodąca pozycja na rynku medycznym

Podkreślmy raz jeszcze - LightSheer Duet jest sprzętem medycznym, skuteczną i rzetelnie przetestowaną metodą trwałego usuwania włosów. Na polskim rynku wciąż funkcjonują urządzenia do depilacji laserowej, których de facto nie można nazwać laserami. Rozejrzyj się po mieście i sprawdź, jak wiele salonów kosmetycznych korzysta z maszyn IPL.

IPL, co to właściwie jest? Metoda depilacji oparta na urządzeniu IPL wykorzystuje wiązki fal świetlnych o różnej długości, które wysyła lampa xenonowa. Ze względu na swoją nieregularność, światło nie dociera tylko do mieszków włosowych. Rozgrzewa także sąsiednie tkanki, co jest przyczyną bólu i dyskomfortu w czasie zabiegu. Light Sheer Duet, w przeciwieństwie do IPL to laser diodowy, który precyzyjnie dociera tam, gdzie powinien trafić - do cebulek włosów i melaniny. Dzięki wiązkom o równej długości, depilacja jest bezbolesna i efektywna czasowo. Korzystając z maszyn IPL, musisz się przygotować, że całościowy proces usuwania owłosienia będzie trwał dłużej (do uzyskania zadowalających efektów potrzeba średnio trzy razy więcej sesji zabiegowych niż przy laserze diodowym), a w konsekwencji będzie bardziej kosztowny.

5. Laser do zadań specjalnych

Ile razy słyszałeś/aś, że depilacja laserowa opłaca się tylko w przypadku ciemnych i mocnych włosów? Takie pogłoski nie wzięły się znikąd. Lasery dostępne na rynku takie jak laser aleksandrytowy, rubinowy czy neodymowo-yagowy są skuteczne, ale ich działanie jest zawężone do jednego rodzaju fenotypu. 

***

Ile osób, tyle sposobów na usuwanie niechcianych włosków. Rozróżnia je cena, czasochłonność i to, jak trwały może być jeden zabieg. Na czoło zestawienia wysuwa się LightSheer Duet - szybka, skuteczna a ponad wszystko bezpieczna metoda depilacji dla kobiet i mężczyzn. Tylko od ciebie zależy, czy dasz mu szansę i pozwolisz zadbać o pięknie i gładkie ciało. 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Laser medyczny
Bundz krowi kalorie
Pasta jajeczna z jogurtem naturalnym kalorie

Wersja do druku