Nowoczesne lasery medyczne, stanowiące wyposażenie gabinetów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznej, to zaawansowane technicznie urządzenia o szerokim spektrum działania. Za ich pomocą można nie tylko opóźniać efekty starzenia, ale też skutecznie usuwać blizny czy tatuaże.


 
  1. Laser pikosekundowy, czyli sposób na niechciany tatuaż
  2. Laser neodymowo-yagowy do skutecznej depilacji
  3. Laser frakcyjny do usuwania blizn i rozstępów
  4. Hurtowania medycyny estetycznej, w której zaopatrzysz swój gabinet
Za pomocą lasera pikosekundowego można bezpiecznie usunąć zarówno czarny tatuaż, jak również kolorowy, a także rysunek makijażu permanentnego. Laser neodymowo-yagowy można z powodzeniem stosować do usuwania zbędnego owłosienia. Z kolei laser frakcyjny wykorzystywany jest między innymi do usuwania blizn, rozstępów i zmian naczyniowych. To jednak nie wszystkie możliwe opcje zastosowania tych urządzeń.

Laser pikosekundowy, czyli sposób na niechciany tatuaż

Laser pikosekundowy wykorzystywany jest w gabinetach medycyny estetycznej jako skuteczne narzędzie do usuwania niechcianych tatuaży. Metoda jego działania opiera się na wykorzystaniu impulsu pikosekundowego, który jest wielokrotnie krótszy od dotychczas znanego impulsu nanosekundowego. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, a pacjent nie doświadcza bolesnego przegrzania skóry. Za pomocą tego lasera można usunąć tatuaż czarny, kolorowy oraz źle wykonany rysunek makijażu permanentnego.

Laser neodymowo-yagowy do skutecznej depilacji

Laser neodymowo-yagowy może być również wykorzystany do usuwania tatuaży, jednak znany jest jako laser do depilacji. Wiązka laserowa bezpiecznie penetruje nawet głęboko położone mieszki włosowe, nie powodując przy tym uszkodzenia skóry.

Laser frakcyjny do usuwania blizn i rozstępów

Laser frakcyjny to urządzenie pomagające w walce z efektami starzenia skóry. Za jego pomocą można zniwelować zmarszczki i zwiotczenie skóry. Laser stosowany jest do delikatnego liftingu i usuwania zaskórników oraz rozszerzonych porów. Wiązka lasera frakcyjnego radzi sobie też z bliznami, rozstępami, przebarwieniami i zmianami naczyniowymi.

Hurtowania medycyny estetycznej, w której zaopatrzysz swój gabinet

Lasery medyczne, mające stać się wyposażeniem gabinetów kosmetycznych, warto kupować u sprawdzonych dostawców cieszących się dobrą opinią na rynku i oferujących wsparcie szkoleniowe. Hurtownia estetyczna jest miejscem, w którym zakupisz wysokiej klasy lasery, a także kosmetyki medycyny estetycznej. Jeśli chcesz kupić kwas migdałowy, osocze lub preparaty wykorzystywane w zabiegach medycyny estetycznej sklep prowadzony przez profesjonalistów i dla profesjonalistów będzie najlepszą opcją.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku