Smartfon Honor 10 64GB Dual Sim Szary to nowoczesne urządzenie z nowoczesnym, przejrzystym wyświetlaczem Honor FullView o proporcjach 19:9 oraz przekątnej 5.84". Oryginalny design i smukły, gładki ekran to znaki rozpoznawcze tego modelu. Ramki panoramiczne ekranu FullView zostały zredukowane do minimum, co sprawia, że mamy do czynienia z prawdziwym, innowacyjnym urządzeniem zaprojektowanym na miarę XXI.

Smartfon na miarę innowacji XXI wieku

Ergonomiczny kształt i wysoka funkcjonalność urządzenia stawiają go wysoko w rankingu urządzeń komórkowych tego typu. Smartfon ten został tak zaprojektowany, aby w prosty sposób obsługiwać go jedną ręką. Umieszczony pod szkłem, ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych pozwala na szybkie odblokowanie telefonu nawet jeśli mamy wilgotne dłonie.

Wygoda i funkcjonalność

Model Honor 10 64GB Dual Sim Szary wyposażony został w pamięć wewnętrzną 64GB oraz pamięć RAM: 4GB, dzięki czemu doskonale spełnia wymagania i potrzeby współczesnych użytkowników telefonów komórkowych. Działa niezawodnie w oparciu o system Android 8.1 Oreo. Telefon zasilany baterą litowo-jonową 3400 mAh jest przyjazny użytkownikowi, czyli wygodny, prosty w obsłudze oraz funkcjonalny. Automatyczna redukcja szumów i lepsza słyszalność szeptu w cichym otoczeniu to użyteczne funkcje.

Aparat fotograficzny – inteligentny aparat dwumatrycowy

Obecnie jednym z ważnych kryteriów wyboru odpowiedniego smartfona są parametry wbudowanego doń aparatu fotograficznego. Aparat 24MP+16MP ze wsparciem SI wbudowany w smartfon przeznaczony jest nie tylko dla amatorów zdjęć, lecz również dla profesjonalistów. Wspierany przez sztuczną inteligencję aparat posiada dwie matryce oraz szerokość przysłony f/1.8. Bez trudu rozpoznaje różne obiekty i umiejętnie dostraja system do konkretnych kadrow pozwalając tworzyć efektowne fotografie nawet osobom bez szczególnych zdolności. Aparat wyposażono w sztuczną inteligencję, która w oparciu o efektywny algorytm w okamgnieniu dostraja optymalne parametry do fotografowanych obiektów biorąc pod uwagę cały kadr i kontekst zdjęcia. Innowacyjny system algorytmiczny działa w oparciu o samodzielną jednostkę przetwarzania neuronalnego (NPU), co daje zaskakujące efekty i pozwala tworzyć piękne, naturalne i wyjątkowo ostre zdjęcia. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie https://bestcena.pl/smartfony-i-telefony/honor-10-64gb-dual-sim-szary

Idealny do selfie

Przy wyborze smartfona z nowoczesnym aparatem, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje. Smartfon Honor 10 64GB Dual Sim Szary posiada przedni aparat 24MP ze wsparciem SI. Zaawansowana funkcja rozpoznawania twarzy pozwala na tworzenie pięknych portretów, a specjalne oświetlenie 3D zapewnia efekt optymalnego oświetlenia spotykanego dotychczas tylko w profesjonalnych studiach fotograficznych. Dzięki tym nowatorskim funkcjom zdjęcia wykonywane z bliska, selfie oraz portrety innych osób, wyglądają znacznie lepiej niż te, wykonywane za pomocą innych modeli smartfonów. Fotografie wyróżniają się nie tylko dobrym oświetleniem, ale również naturalnością.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

lampy

Wersja do druku