Herbata to jeden z najbardziej uniwersalnych upominków. Możemy wykorzystać ją niezależnie od okazji. Będzie świetna zarówno na urodziny, jak i w mniej oficjalnych chwilach. Co więcej, na rynku znajdziemy mnóstwo jej odmian i smaków, dlatego bez problemu dobierzemy odpowiednią do upodobań solenizanta.

Wiele korzyści

Niewiele osób wie, że herbata earl gray ma wiele ciekawych właściwości, przez co jest bardzo chętnie kupowana. Wybierając ten rodzaj herbaty, oprócz wyjątkowego smaku zyskamy dużo więcej. Po pierwsze, napój ten przez zawartość katechin pomaga zwalczać zakażenia, pojawiające się w jamie ustnej. Co więcej, w herbacie earl gray spotkamy także fluor, a ten jak wiadomo chroni nasze zęby przed próchnicą. Kolejna kwestia to poprawa trawienia. Ten napój śmiało możemy więc pić do codziennych posiłków, istnieje spora szansa, że dzięki temu unikniemy niestrawności. Oprócz kwestii zdrowotnych warto także zwrócić uwagę na najbardziej oczywistą cechę ciepłego napoju. Pozwala on bowiem zrelaksować się po ciężkim dniu i ukoić nerwy.

Prezent dla każdego

Herbata earl gray jest bardzo uniwersalnym upominkiem. Możemy ją połączyć z wieloma innymi prezentami. Najbardziej popularne jest zestawienie napoju z elegancką filiżanką lub stylowym kubkiem. Zdarzają się także inne. Świetnym przykładem są kosze prezentowe, w których oprócz ulubionej herbaty znajdują się także słodycze.

Różne rodzaje

Na rynku znajdziemy kilka rodzajów herbaty earl gray. Możemy zdecydować się na tę najzwyklejszą lub te smakowe. Doskonałym pomysłem jest napój z dodatkiem olejku bergamotkowego. Ten zaskakujący aromat przypadnie do gustu każdemu jubilatowi. Smak ten możemy wybrać zarówno dla osoby, która na co dzień nie jest smakoszem herbat, ale także dla takiej, która uwielbia ten napój i lubi testować nowości.

Herbata earl gray na prezent to dobry pomysł. To, jaki rodzaj napoju wybierzemy, zależy od upodobań osoby obdarowywanej. Możemy wybrać jej ulubiony smak lub zaskoczyć ją czymś zupełnie nowym. W połączeniu z dodatkami, takimi jak filiżanka czy pyszne czekoladki herbata będzie świetnym upominkiem.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma herbata z cukrem
Ile kalorii ma bajaderka

Wersja do druku