Wyobraź sobie, że wstajesz rano, otwierasz drzwi, a na wycieraczce czeka na Ciebie torba wypełniona posiłkami na cały dzień. Zero zakupów spożywczych, gotowania i sprzątania. Catering pudełkowy staje się coraz bardziej popularny. Nic dziwnego, to wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i energii. Sprawdza się ono doskonale zarówno w przypadku osób pracujących, jak i uczących się. 


Pudełkowy catering dietetyczny – co to takiego?

 
Co Ty na to, żeby taki catering połączyć z odpowiednią dietą? Jeśli dbasz o swoje zdrowie, ćwiczysz - w domu lub na siłowni - doskonale wiesz, jak ważne jest regularne spożywanie wartościowych posiłków. W odpowiedzi na potrzeby tysięcy Polaków powstał projekt Be Diet Catering, czyli dietetyczny catering pudełkowy. To rozszerzenie popularnego programu Be Diet Ewy Chodakowskiej. Teraz możesz codziennie próbować wyjątkowych przepisów trenerki, bez konieczności przygotowywania ich samodzielnie!
 
 

Mięsny i wege – schudnij z Chodakowską!

W ofercie wyjątkowego cateringu dietetycznego Ewy Chodakowskiej znajdują się trzy opcje do wyboru. Pierwszą z nich jest Be Diet Optimal, czyli – jak sama nazwa wskazuje - dieta optymalna, właściwie dla każdego. Jeśli cenisz sobie różnorodność potraw stworzonych z pełnowartościowych i naturalnych składników, to wariant dla Ciebie! W przypadku, gdy nie jesz mięsa, możesz zdecydować się na wersję cateringu Be Diet Vege lub Be Diet + Ryba.
 
Co ważne, niezależnie od tego, który plan dietetyczny wybierzesz, każdy z nich dostępny jest w pięciu wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1500, 1800 lub 2200 kalorii. Jeśli nie jesteś pewien, która będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się ze specjalistami z teamu Chodakowskiej. To wykwalifikowani dietetycy kliniczni, potrafiący dobrać właściwy wariant do Twoich preferencji żywieniowych i trybu życia.
 
 
Dla kogo i gdzie?
Pudełkowy catering dietetyczny do rewolucyjne rozwiązanie skierowane dla osób z nadwagą i do tych mających prawidłową masę ciała, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i sprawne ciało. Jak niejednokrotnie podkreślała już Chodakowska, same ćwiczenia - bez zbilansowanej diety - nie przyniosą pożądanego efektu. Co więcej, pięć gotowych posiłków dostarczanych codziennie pod drzwi pozwoli Ci wyrobić sobie właściwe nawyki żywieniowe. Jedząc regularnie wartościowe produkty, poprawisz swoje samopoczucie, a dodatkowo wzmocnisz swój organizm. Zobaczysz, o ile szybciej będzie się on regenerował po intensywnym wysiłku fizycznym!
 
 
Be Diet Catering jest dowożony codziennie od poniedziałku do piątku, zaś dania na weekendy - w sobotę.  Dostawy realizowane są już w coraz większej liczbie miast, m.in. w Krakowie, Warszawie, Szczecinie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, na Śląsku, a także w wielu miejscach w województwie mazowieckim. Jedzenie przewożone jest w specjalnych samochodach wyposażonych w chłodnie, a kierowcy są niezwykle punktualni. Postaw na swoje zdrowie i wypróbuj dietę Ewy Chodakowskiej z dostawą pod drzwi Twojego mieszkania!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku