Niemal każdy sportowiec zna stylowe produkty wysokiej jakości producenta Oakley. To jedna z topowych marek na rynku akcesoriów i odzieży sportowej, która od blisko 45 lat cieszy swoich klientów pełną gamą wyposażenia potrzebnego do uprawiania sportów zimowych.
Oakley to amerykańskie przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest włoska firma Luxottica. Idea marki to połączenie mody i sportu, w efekcie czego powstają produkty stylowe i niekonwencjonalne, a jednocześnie wytrzymałe i funkcjonalne. Oakley ma w swoim asortymencie sportowe okulary, gogle, sprzęt sportowy, np. narty i deski snowboardowe, a także zegarki, plecaki, obuwie, odzież i wiele innych.
 
Historia
 
Historia marki rozpoczyna się w 1975 roku - wtedy Jim Jannard zaprojektował pierwsze, nowatorskie uchwyty motocrossowe, zwiększające przyczepność dłoni zawodnika do kierownicy. Przez lata funkcjonowania na rynku firma wprowadziła do sprzedaży znaczną ilość innowacyjnych rozwiązań, które do dzisiaj wykorzystywane są w wielu sportach, zarówno przez zawodowców, jak i amatorów.
 
Przedsiębiorstwo osiągnęło duży sukces w 2003 roku - zdobyło najwyższe wyniki we wszystkich kategoriach niezależnych testów, przeprowadzonych na 65 parach przypadkowo zakupionych okularów różnych marek. Okulary zostały poddane testom w laboratorium w Ohio. Oceniano je wg 37 kryteriów, np. zaburzeń odległości, testów astygmatycznych lub czystości optycznej.
 
Gogle narciarskie Oakley
 
Gogle narciarskie Oakley to produkty wyjątkowe, które cieszą się popularnością na całym świecie. Dzięki wykorzystaniu technologii PRIZM Snow komfort widzenia podczas uprawiania sportów zimowych jest bardzo wysoki. Niektóre kolory zostają stłumione, inne podkreślone, a całość tworzy obraz niemal idealny. Duża ostrość widzenia umożliwia skrócenie czasu reakcji, a tym samym podnosi bezpieczeństwo na stoku. Gogle Oakley zapewniają też czystość obrazu, za którą odpowiada technologia High Definition Optics (HDO).
 
Wszystkie modele gogli marki Oakley to produkty wysokiej jakości, podnoszące komfort i bezpieczeństwo uprawiania sportów zimowych. W ofercie znajdują się gogle męskie, damskie i dziecięce, a wszystkie z nich można opisać trzema słowami: komfort, trwałość, osiągnięcie.
 
Wśród wielu modeli gogli Oakley, szczególną popularność zyskały:
 
• gogle Oakley Elevate Braided Blue / VR50 Pink Iridium - gogle przeznaczone głównie dla pań, zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UV i posiadają system F3 Anti-Fog, zapewniający ochronę przeciwmgielną,
• gogle oakley Airbrake XL Hazard Bar Army Iron - gogle dla najbardziej aktywnych sportowców; można w nich wymieniać szkła, dzięki czemu lepiej dostosowują się do warunków panujących na stoku.
 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku