Produkty handmade znakomicie sprawdzają się jako pomysł na prezent. Ich niepowtarzalny styl sprawia, że obdarowana osoba może poczuć się wyjątkowo, a to przecież właśnie o to chodzi podczas ważnych dla nas okazji. Wśród unikalnych wyrobów handmade znaleźć można tematyczną odzież, biżuterię czy dekoracje do aranżacji wnętrz.

Każda okazja jest dobra do tego, by wyrazić szczere uczucia do ukochanej osoby lub po prostu sprawić komuś wiele radości. Szczególnie na te okazję redakcja DecoBazaar przygotowała listę starannie wyselekcjonowanych upominków. Wyjątkowość tych prezentów polega na tym, że mogą być traktowane zupełnie poważnie, symbolicznie, a nawet z przymrużeniem oka. Idealny upominek na każdą okazję!

Urodziny, imieniny lub rocznice to wyjątkowe święta dla każdego z nas. Tego dnia można wyrazić miłość do drugiej osoby, jeszcze bardziej zacieśnić rodzinne więzi, czy podkreślić wartość wieloletniej przyjaźni. Uniwersalne upominki przygotowane przez artystów Decobazaar.com pomogą wyrazić szeroką gamę uczuć, zastępując każde niewypowiedziane słowo.

Akcesoria idealnie nadające się jako upominek w DecoBazaar stanowią obszerną część asortymentu serwisu. Ręcznie wykonana biżuteria czy zegarek poruszy niejedno serce, a tematyczny świecznik uprzyjemni wyjątkowy wieczór. W pamięć obdarowanej osoby z pewnością zapadnie pojemny kubek z zadziornym hasłem czy nietuzinkowa kartka wykonana metodą scrapbookingu. Na szczególną uwagę zasługują autorskie plakaty oraz obrazy na płótnie, które wpasują się w każdy design.

Statystyki wyraźnie wskazują na to, że sprzedaż rękodzieła za pośrednictwem Internetu ma tendencję wzrostową. Polacy, zalewani każdego dnia falą chińskich produktów, doceniają ręczne wyroby, które coraz liczniej dostępne są w sprzedaży online. Decobazaar.pl to serwis dedykowany tym, którzy z pasją tworzą oryginalne przedmioty. Artyści, nieprzerwanie od 2005 roku, za pośrednictwem strony mają możliwość prezentować swoje dzieła szerokiemu gronu odbiorców, zyskując rozgłos oraz uznanie. Serwis wspiera młodych i utalentowanych twórców.

Produkty z serwisu Decobazaar.pl regularnie pojawiają się w prasie, szczególnie w dziale trendów modowych. Pomaga to dostarczać inspiracji tysiącom nowoczesnych kobiet, które chcą wyrazić swój własny, unikalny styl za pomocą niepowtarzalnych akcesoriów. Decobazaar.pl od lat stwarza ku temu możliwość – produkty z serwisu gościły już na wielu stronach poczytnych i prestiżowych czasopism o modzie, podróżach, czy dekoracji wnętrz.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku