Chcesz znaleźć się w miejscu, gdzie słodycz lata przeplata się z ciepłem wanilii i paczuli? Pozwól sobie na chwilę odprężenia pośród zapachu, który przywodzi na myśl woń słodkich owoców, najpiękniejszych kwiatów i ulubionej czekolady. Daj się zaczarować! Oto perfumy Lancome – La vie est belle. Bo życie jest piękne.

Zapach, w którym zakochają się wszystkie kobiety. Woń, która uwodzi wyczuwalnymi kwiatami, kusi subtelnymi akcentami paczuli i wanilii. Słodka, kwiatowo-owocowa nuta, dla kobiet zdecydowanych i niezależnych, jak i niepoprawnych romantyczek. Zachłyśnij się ciepłymi akordami, które uwodzą i otulają. Poczuj się kobieco, odważnie, po prostu pięknie…

 

Zapach Julii Roberts

Perfumy Lancome – La vie est belle sygnuje swoim nazwiskiem Julia Roberts. Uwielbiana przez wszystkich aktorka, niegdyś znana z burzy loków, z nieprzemijalnym, szerokim uśmiechem. Jej postać budzi optymistyczne skojarzenia – podobnie jak zapach, którego „twarzą” została. Słodki i zalotny, kojarzy się z radosnymi chwilami. Jest idealny na pochmurne dni – sprawia, że dobry humor i odwaga wraca na co dzień.

 

Nuty zmysłowej słodyczy  

Zawartość flakonu jest spełnieniem jego przesłania. „Życie jest piękne” – „La vie est belle” od Lancome to powiew radości, chwile szczęścia i woń, która przywodzi na myśl dobre wspomnienia. Jest ciepły, otulający i pełen słodyczy. To zapach dla optymistycznie patrzących na świat kobiet. Perfumy dla chcących czuć się pewnie i kobieco.

 

Uśmiechnięty flakon

To nie koniec „radości” ukrytej w klasycznej wersji LVEB. Butelka zapachu została stworzona tak, by perfumy układały się w zaokrąglony kształt, przypominający uśmiech, zaklęty we flakon o ostrych kształtach i grubych krawędziach.

 

Kompozycja zapachowa

La vie est belle to zapach o słodko-waniliowych akordach z odrobiną pudru, owoców i paczuli. W nucie głowy możemy znaleźć czarną porzeczkę i gruszkę, nadające orzeźwienia. Nuta serca to irys, kwiat pomarańczy i jaśmin. Nuta głowy – fasola tonka, wanilia, słodycz pralin i paczula.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma fasola gotowana
biała fasola kcal

Wersja do druku